3-minutowy trening w łóżku – wyeliminuj tłuszcz i wzmocnij uda

nogi i czas treningu

Dziś każda kobieta dba o zdrowie i piękno swojego ciała. Wszyscy chcemy być szczupli i atrakcyjni. Problem jest taki, że jest teraz tyle chorób na świecie, że tylko treningi i zdrowe odżywianie może pomóc. Na każdą chorobę lekarstwem jest ruch. Dlatego tysiące kobiet jest gotowych zrobić wszystko, aby osiągnąć pożądane rezultaty.

Jednym z najczęstszych problemów dotykających współczesne kobiety jest nadwaga. Na szczęście istnieją metody, które mogą być naprawdę pomocne w tym przypadku. W tym przypadku najskuteczniejsze są ćwiczenia fizyczne i zdrowa dieta.

Kliknij tutaj po współpracę 1:1 treningi online

Chociaż wszyscy rozumiemy, że ważne jest dbanie o nasze ciało i utrzymanie zdrowej wagi, wielu ludzi po prostu nie ma wystarczająco dużo czasu, aby uczęszczać na siłownię. Dlatego dziś przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego.

Wiem, że bardzo często nie masz czasu na wykonywanie żadnych ćwiczeń. Dlatego przygotowałam 3-minutowy trening w łóżku, aby wzmocnić uda i wyeliminować tłuszcz, szczególnie w tym przypadku. Nie powinnaś nawet opuszczać łóżka, aby sobie poćwiczyć i w końcu mieć szczupłe ciało. Możesz to zrobić przed snem lub rano.

Jeśli masz problemy z kręgosłupem – odradzam wykonywanie ćwiczeń.

CZYTAJ WIĘCEJ: Trening na brzuch

Są tylko trzy ćwiczenia, które zajmą tylko trzy minuty. Aby wykonać pierwszy ruch, powinnaś leżeć płasko na plecach. Połóż ramiona za boki i podnieś nogi do góry pod kątem 90 stopni.

Trzymaj kolana prosto i skieruj palce w górę.  Podczas wykonywania ćwiczeń trzymaj kolana razem. Powinnaś wykonać 10 powtórzeń dla każdej nogi. Ten ruch pomoże ci wzmocnić przód twoich ud i brzuszek.

1.ĆWICZENIE NA NOGI.

2.Wznosy nóg do góry. Jeśli masz problemy z kręgosłupem, to ćwiczenie nie jest dla ciebie. Zrób 3 serie 15 powtórzeń.

 

3.Wznosy biodra do góry. Na początek ten ruch wydaje się bardzo trudny, ale możesz spróbować zrobić nawet 5 powtórzeń na początku.

 

Więc, jak widać, wszystko jest o wiele łatwiejsze niż się wydaje na początku. Nawet jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu, aby uczęszczać na siłownię, możesz zdobyć swoje ciało dzięki prostym ćwiczeniom, które możesz łatwo wykonać w domu. Wypróbuj ten trening, a nie pożałujesz!

Oczywiście powinnaś ćwiczyć więcej, ale na początek dla motywacji to wystarczy!

Kliknij Tutaj po współpracę.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk