ABS i BRZUCH – Klier w Treningu – VIDEO

ABS

ABS i BRZUCH – Klier w Treningu – VIDEO. Dziś połączymy brzuch i pośladki jednocześnie dzięki wielozadaniowym ćwiczeniom treningowym możesz ćwiczyć jednocześnie, ale jest dość trudny trening i możesz mieć z nim problem na początku.

Nie trzeba się poddawać i małymi kroczkami iść do przodu. Kto nie próbuje ten nie widzi efektów.

1.Zacznij od pozycji klęku podpartego, ale podnieś kolana kilka centymetrów nad ziemią i zrównoważ wagę na dłoniach i palcach. Gdy Twoja prawa noga jest zgięta, a noga wciąż wygięta, podnieś prawą nogę na bok, aż Twoje wewnętrzne uda będą równoległe do ziemi. Przed powrotem do pozycji wyjściowej wyciągnij prawą nogę i kopnij ją. Powtórz to 10 razy po prawej stronie, a następnie przełącz się na lewą nogę, nie dotykając kolan do ziemi pomiędzy. Zrób trzy zestawy.

 

 

2.Połóż się na podłodze z prawym, zgiętym kolanem i piętą na podłodze, a lewa noga jest wyciągnęła się na wprost. Podnieś biodra i plecy, aż twoje ciało znajdzie się w pozycji mostu, a lewa noga zostanie wyciągnięta prosto z twoich bioder. Opuść biodra z powrotem na podłogę, ale trzymaj lewą nogę podniesioną. Zmniejsz ABS, podnieś górną część ciała i lewą nogę o 45 stopni od podłogi, aby Twoje ciało miało kształt litery „V”. Rozciągnij ramiona tak, aby były równoległe do lewej nogi i dotknij palcami stóp. Opuść klatkę piersiową z powrotem z rękami ponad głową, ale utrzymuj nogę z ziemi przez cały czas ćwiczeń. To jeden rep. Wykonaj 10-15 powtórzeń 3 serie.

 

3.Połóż się na brzuchu z nogami prosto za sobą, wyciągniętymi przed sobą ramionami i klatką piersiową leżącą na ziemi. Podnieś klatkę piersiową i nogi tak wysoko, jak możesz. Krzyżuj swoje kostki i przyciągaj stopy do sufitu, ściskając pośladki. Zegnij ręce i sięgnij łokciami do tyłu tak daleko, jak to tylko możliwe. Wycofaj się z powrotem do pozycji wyjściowej. Powtórz to 10-15 razy 3 serie.

 

4.Stopy daj szerzej na szerokość biodra i daj ręce za głową. Upewnij się, że twoje stopy są lekko na zewnątrz i wykonaj jeden przysiad. Wróć do pozycji stojącej, ale przerzuć ciężar na lewą nogę i podnieś prawą nogę na bok. Dotknij prawym kolanem do prawego łokcia, aby dojść do bocznego zgięcia i powróć do pozycji początkowej. Powtórz to 10 razy po prawej stronie, zanim przejdziesz w lewą stronę.

Zapraszam do współpracy

m.klos@mataleo.eu

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk