Zrób To Ćwiczenie Przed Snem – Mega Efekt

Każdy dzień na trening nóg nie jest kompletny bez treningu w wewnętrznej części. Jest to zmora każdej kobiety, fałdy w wewnętrznej części ud. Posiadanie mocnych mięśni w tych okolicach nie tylko świetnie wygląda, ale jest również jest korzystne funkcjonalnie.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby schudnąć w udach, to zbilansowana dieta, wytrwałość i regularne treningi przez rok. W tym artykule podpowiem ci jakie ćwiczenia należy wykonać, aby ujędrnić wewnętrzne i tylne mięśnie ud. Najlepiej zrobić ćwiczenia na macie z obciążeniem.

Aby uzyskać pełny trening, wykonaj rozgrzewkę przed głównymi ćwiczeniami. Następnie wykonaj każdy trening w 3 seriach i zakończ rozciąganiem.

Na pewno musisz być cierpliwa i ćwiczyć non stop. Nie tylko na wiosnę czy urodziny, tylko przez cały rok 2 razy w tygodniu. Efekty nie przyjdą od razu, nawet możesz być rozczarowana, bo możesz przytyć 2-4 kg. I tym się nie zrażaj tylko ciśnij.

Jeśli masz dziś czas po przeczytaniu tego artykułu możesz spróbować trening. Nawet przed snem 10-15 min korona z głowy ci nie spadnie jak zrobisz 15 min treningu.

Zaczynamy 😉

1.Wykroki i zakroki to mega ćwiczenia na uda wewnętrzne jak i pośladki, a dlaczego by nie połączyć tych grup?

2.Moje ulubione ćwiczenie, ale rzadko je wykonuje, bo ja lubię intensywnie 45 sekund na lewą nogę i prawą.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk