Zrób to Ćwiczenie po 21.00 – Mega Efekt dla Leniwych

Zrób to Ćwiczenie po 21.00 – Mega Efekt dla Leniwych.

Głównym problemem naszych czasów jest lenistwo, długie godziny siedzenia w pracy, pogoń za pieniędzmi. Za tym idzie brak czasu dla siebie, a co dopiero na ćwiczenia. Ja zawsze powtarzam nowym klientom, że każda godzina ćwiczeń przedłuża twoje życie czy ćwiczymy rano, popłudniu, czy wieczorem.

Znam dużo osób, które wychodzą z pracy o 22.00 i zaraz po tym idą na siłownie. Rewelacyjny plan, ważne żeby ćwiczyć codziennie. Ja ćwiczę rano cardio na czczo i późnym wieczorem BJJ lub siłownia.

Wieczorne trening jak dla mnie są rewelacyjne, gdyż łatwiej i szybciej usypiam i ten sen jest nie przerywany.Jestem tak zmęczona, że aż chce się odpoczywać. Treningi wieczorne tak samo przyspieszają metabolizm jak i spalanie tłuszczu. Wszystko jest uzależnione od Twojego trybu życia. Ważne aby poświęcić trochę czasu dla siebie i twojego ciała.

Zaczynamy! Czas na ćwiczenia.

1.Spięcia brzucha są bardzo dobrym ćwiczeniem na brzuch. Pamiętaj aby broda dotykała klatki piersiowej. Zrób na początek 1 minutę, a po miesiącu 2 minuty.

2.Brzuszki na siedząco. Można palce u nóg podeprzeć pod łóżko i będzie ciało lepiej się układać. Zrób na początek po 1 minucie, a po miesiącu zwiększ do 2 minut.

3.Nożyce to bardzo popularne ćwiczenie na brzuch. Staraj się zrobić powoli tak aby nie ciągnąć głowy. Zrób na początek po 1 minucie.

Można te 3 ćwiczenia powtarzać w pętli 3 lub 4 razy. Udostępnij dalej ten artykuł aby pomógł innym paniom.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk