Trening 15 Minut – Odchudzanie Nóg w 2 Tygodnie – Wyzwanie

Nogi i 15 minut

Trening 15 Minut – Odchudzanie Nóg w 2 Tygodnie – Wyzwanie

Wyzwanie w dwa tygodnie przez 15 minut dziennie to rewelacyjny plan dla każdego kto chce wayszuplic nogi. To początek dla wszystkich tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z odchudzaniem. Wystarczy, że masz 15 minut dziennie. Dostarczysz dla swojego organizmu lepszego samopoczucia i lepszej kondycji.

Na redukowanie tkanki tłuszczowej jak dla mnie są trzy sposoby  sposoby. Deficyt kaloryczny, jeść mniej i ćwiczyć. Od 23 lat mojego doświadczenia pracy z kobietami pokazuje, że połączeni tych trzech elementów, na pewno da Tobie sukces jaki sobie wysmażyłaś. Problem zawsze jest taki, że nie wytrzymujesz długo na takim spidzie i szybko się poddajesz.

Sam trening kardio z połączeniem z ćwiczeniami z obciążeniem musisz dobrać do swoich potrzeb. Tu już musi ustalić Tobie trener osobisty, bo on najlepiej będzie wiedział jak go dopasować. Najlepszym sposobem są wszelkiego rodzaju wyzwania typu 2 -4 tygodniowe aby wytrwać na kolejne miesiące.

Jeśli jesz więcej, więcej musisz ćwiczyć. Najlepiej mieć na należy nie więcej niż 300kcal 4-5 posiłków w ciągu dnia. Wtedy zobaczysz różnicę w swoim ciele. U mnie na blogu jest bardzo dużo fajnych ćwiczeń, więc możesz sobie za darmo ćwiczyć.

W dzisiejszym artykule pokaże ci 3 ćwiczenia, które możesz włączyć do swojej aktywności fizycznej.

1.Podskoki na jednej nodze to rewelacyjne ćwiczenie jako cardio, jeśli nie mamy sprzętu w domu. Nastawić sobie zegarek na 5 minut i przeskakiwać z jednej nogi na drugą. Dla zaawansowanych można dodać obciążenie na ramiona i wznosić do góry.

2.Drugie ćwiczenie to skoki z kolanami do góry przez 5 minut.

3.Skoki do przysiadu to już można na końcu tej serii zestawu zrobić przez 5 minut. Pamiętaj aby kolana nie wychodziły po za palce stóp.

Takie codzienne 15 – sto minutowy zestaw ćwiczeń przez 2 – 4 tygodnie oraz zmniejszenie ilości kalorii, na pewno zobaczysz mega różnicę w soim ciele w wadzę czy obwodzie ciała.

Udostępnij dalej ten artykuł aby inne panie mogły skorzystać z tego planu ćwiczeń. Dziękuję i czekaj na kolejny artykuł.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk