Masz duży Brzuszek – Sprawdź ten Artykuł – Ćwiczenia dla Każdego

3 minuty dla ciebie

Jeśli więc naprawdę chcesz mieć płaski brzuch, musisz się upewnić, że napinasz podczas ćwiczeń każdy centymetr tych ukrytych mięśni, Kluczem do sukcesu w przypadku podbrzusza są nogi i mózg, ponieważ przy każdym ruchu nóg wykorzystuje się dolną część brzucha, która jest powiązana ze zginaczami bioder.

Przy każdym ćwiczeniu, które wykonujesz musisz myśleć o tym co robisz, dlatego nie jest wskazane rozmawianie podczas wykonywania ćwiczeń czy to jest brzuch czy ramiona. Myśl o tym co robisz, a efekty przyjdą szybciej. Głównym problemem, który ja zauważyłam jet to, że kiedy masz pauzę po między ćwiczeniami, są prowadzone rozmowy lub przeglądanie telefonu zamiast się skupić na ćwiczeniach.

Przerwy wtedy są długie i nie ma tego efektu, który sobie wymarzyłaś. Po 2-3 miesiącach zniechęcasz się, bo nie widzisz efektów, a problem leży u Ciebie. Najlepiej zgłosić się na początku do trenera personalnego, który przypilnuje cię na początku twojej przygody.

Jeśli interesuje cię trening online 1 na 1 w domu, napisz do mnie kliknij tutaj.

Przechodzimy do ćwiczeń, które możesz wykonać w domu. Zaczynamy!

1. Moje ulubione ćwiczenie. Połóż się na plecach na podłodze, wyciągnij ręce nad głowę i rozłóż nogi. Wstań, aby prawą ręką dotknąć lewej stopy. Wróć do pozycji wyjściowej. Zrób to samo, ale z przeciwną ręką i stopą. Wróć do pozycji wyjściowej.  Wykonaj 10-15 powtórzeń na każdą stronę.

 

2.Chodzenie na czworaka jest jedną z najlepszych ćwiczeniem na brzuch. Pamiętaj aby nie dotykać kolanami podłogi. Z®ób sobie 1 minuta takiego chodzenia 3 razy. Wciągnij brzuch, a oczy są skierowane na podłogę.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk