Zrób To Ćwiczenie Na Noc – Zobaczysz co się Stanie – Gosia Klos

Zrób To cwiczenie przed snem

Zrób To Ćwiczenie Na Noc – Zobaczysz co się Stanie

Czasami Trudno jest zacząć ćwiczyć, ale łatwiej jest zacząć od jednego ćwiczenia na przykład przed snem, kiedy wszyscy już spią, a ty masz czas tylko dla siebie.  To nie jest tak, że zaraz ci zginie cały tłuszcz z brzucha i będziesz szczupła, bo zrobisz jedno ćwiczenie. Oj nie, nie tak nie jest, ale gwarantuje Ci, zże po jednym ćwiczeniu zachce ci się zrobić kolejne ćwiczenie.

Nie którzy oczekują od swoich trenerów cudów, ale czy Ty na pewno zrobiłaś wszystko o co Cię Twój trener poprosił? Na 100% wiem, że nie robisz tego co masz w planie, bo na początku nikt nie jest przyzwyczajony do zmian, ale szybkie efekty byś chciała.

Kiedy zaczynasz pracę ze swoim ciałem i chcesz schudnąć 10 – 20 kg to przez pierwszy miesiąc czy dwa Twój organizm będzie się przyzwyczajał, będą zakwasy i czasami pominiesz posiłek, napijesz się wina itd.

I tak pierwszy miesiąc 2 – 3 kg zejdzie, ale wody, a dopiero pózniej zaczynamy coś tam spalać. Wszystko zależy od ilości godziny treningowych, intensywności, ilości pomijanych posiłków, wody i motywacji.

Dieta i ćwiczenia idą w parze. Jeśli myślałaś, że tylko dieta spali tłuszcz z brzucha, to się mylisz. Jeśli naprawdę chcesz schudnąć, musisz uwzględnić godzinę ćwiczeń w swojej codziennej rutynie, aby ukierunkować i zredukować tłuszcz z całego ciała.

A teraz ćwiczenie, które zrób przed snem 4 razy po 15 powtórzeń i tak przez 7 dni. Jeśli przejdziesz ten test, to spróbuj ten trening kliknij tutaj też przez 7 dni. I na dodatek dostaniesz poradnik za darmo. Działaj!

Możesz to ćwiczenie wykonać na sofie lub na podłodze. Ważne jest aby mieć proste plecy i oddychać. Stopy są złączone, a ramiona z tyłu pośladków.

cwiczenie na brzuch

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk