Wyzwanie 30 Dni na Całe Ciało – Zacznij Działać – Gosia Klos

Wyzwanie 30 dni na Całe ciało

Wyzwanie 30 Dni na Całe Ciało – Zacznij Działać – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Przygotowałam dla Ciebie kolejne wyzwanie ale na całe ciao. Wystarczy, że poćwiczysz sobie 20 minut dziennie przez 30 dni, a zobaczysz jak zmieni się Twoja sylwetka.

Nie jest Łatwo postawić pierwszy krok i zacząć swój pierwszy trening. Najważniejsze jest zacząć ćwiczyć nawet od jednego ćwiczenia dziennie. Każdy chciałby wyglądać pięknie, młodo i zgrabnie. Warunki do tego nie są łatwe. Przede wszystkim chęci i motywacja.

Mi też się czasami nie chce ćwiczyć, do swojej siłowni mam 30 min jazdy na siłownie – plus 1 h treningu – 30 min powrotu. To prawie 2 godziny muszę zagospodarować na to aby sobie poćwiczyć 3 razy w tygodniu. Więc motywacji potrzebuje bardzo dużo aby w ogóle dotrzeć na siłownie i póżniej poćwiczyć i wrócić.

Ktoś by mógł powiedzieć, ale można ćwiczyć w domu! I ćwiczę, jak mi się naprawdę nie chce tyle czasu jeździć na siłownię. Wyobraź sobie, że kiedyś nie było żadnych siłowni i każdy był szczupły, nie było otyłości czy poważniejszych chorób. Panowie byli umięśnieni, a panie miały talie, bo ich wyszczuplającym czynnikiem był gorset. Jedynym ruchem to były spacery. I każdy był w formie.

Teraz to jest lans i popisywanie się na siłowniach tak aby ta czy tamta zazdrościła, aby fajne zdjęcie wyszło na intagramie, Z ćwiczeniami nie ma to nic wspólnego.

Dlatego tak bardzo naciskam na treningi w domu online 1 na 1 personalne, na których można sie wiele nauczyć, poćwiczyć, zmotywować i spocić. Mało tego można też mieć mega efekty. Mam panią, która ma 60 lat, ćwiczymy 3 razy w tygodniu i już schudła 14 kg w 3 miesiące ćwicząc zemną przez kamerkę. Można? Można!

Kontakt do współpracy kliknij Tutaj i zaczynamy! 

Lecimy z wyzwaniem. Jeśli nie dajesz rady zrobić wszystkiego, dasz radę to zrobić za 2-3 tygodnie, tylko nie rezygnuj.

1.Zwnosy tułowia leżąc na brzuchu.

Przy tym ćwiczeniu ważne jest aby nie wyginać za mocno pleców i głowę mieć równo w lini z plecami. Nie musisz tak szybko wykonywać tego ćwiczenia. Zrób to powoli 3 razy po 12 powtórzeń na stronę.

 

Cwiczenie na plecy

2.Ćwiczenie na boczki.

Leżąc na prawym lub lewym boku podnosisz bioderka do góry 3 razy po 12 powtórzeń i zmieniasz stronę.

Trening brzucha

3. Zakroki do tyłu.

Zakroki do tyłu z przeskokiem to intensywne ćwiczenie i praktycznie pracuje tutaj całe ciało jeśli dodasz do tego ramiona do góry. Zrób 3 razy po 15 powtórzeń.

4.Wyskoki do tyłu w podporze.

Pochyl się lub przykucnij i połóż dłonie na podłodze przed sobą, tuż poza stopami. Odskocz obie stopy do tyłu, aby znaleźć się w pozycji deski. Upuść się do pompki – Twoja klatka piersiowa powinna dotykać podłogi. Możesz tu również upaść na kolana, co ułatwia zbliżającą się pompkę.

Wypchnij, aby powrócić do pozycji deski (może to być ścisły push-up, pompka z kolan lub wcale nie pompka. Wskoczyć stopami z powrotem w kierunku dłoni. Wybuchowo wyskocz w powietrze, wyciągając ramiona prosto nad głowę. Zrób 3 serie po 15 powtórzeń.

Wyskoki do tyłu w klęku podpartym

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk