Zrób To Ćwiczenie na NOC – Poczuj Ulgę Raz Na Zawsze

Zrób To Ćwiczenie na NOC – Poczuj Ulgę Raz Na Zawsz

Kiedy prowadzisz siedzący tryb życia zapewne znasz uczucie „sztywności” całego ciała. Tą sztywność pomogę Ci z łatwością pomoże pozbyć się dyskomfortu mięśniowego. Pozbyć się go, poczuć przypływ energii i poprawić jakość wypoczynku jest o wiele łatwiejsze niż się wydaje.

Zadaj sobie pytanie…jak  mocno się rozciągać?

Dzięki tym ćwiczeniom możesz zrobić samodzielną lekcję rozciągania i dobrze rozciągnąć wszystkie mięśnie swojego ciała. Aby szybko się rozciągać, wybierz jedno lub dwa ćwiczenia dla każdej grupy mięśni biorącej udział w treningu.

Aby dobrze rozciągnąć mięśnie, trzymaj każdą pozę przez 30 sekund do 2 minut. Alternatywnie możesz pozostać nieruchomo lub delikatnie się rozciągnąć. Nagłe ruchy są obarczone kontuzjami, więc zachowaj je na inny sport.

Proponujemy Ci 50 prostych i skutecznych ćwiczeń rozciągających, które z łatwością pomogą Ci pozbyć się dyskomfortu mięśniowego od góry do dołu: karku, barków i ramion, klatki piersiowej i pleców, brzucha, pośladków, bioder, goleni.

Rozgrzej się przez 5 minut ?( pajacyki )  aby móc zacząć się rozciągać.

1.Kliknij Play i zobacz video. Przygotuj szklankę wina, stan sobie szeroko, ramiona daj do boku. Lekko ugnij jedną nogę i przytrzymaj, pozycję przez 30 sekund i jednocześnie napij się wina.  Zmnień strony.

 

 

Koniecznie ćwiczenie wykonaj na Noc. Obiecuje ci, że nie dość, że się rościągniesz, to się zrelaksujesz i szybciej uśniesz. Lamka wina czerwonego przed snem raz na jakiś czas daje nam wiele korzyści. Przez 1 lampkę wypitego wina nie przytyjesz 10 kg.

Wino ma wiele zalet. Powoduje ukrwienie naczyń krwionośnych co nam daje szybszy proces odżywiania organizmu. Jest silnym przeciwutleniaczem, który zmniejsza ryzyko zachorowania na raka. zmniejsza ryzyko starzenia, chorób serca, obniża poziom cholesterolu.

Oczywiście wszystko co robimy róbmy z umiarem i rozsądkiem. Ćwicz 3-4 razy w tygodniu, wino pij raz na jakiś czas, jedz 5 razy w tygodniu ale małe posiłki.

Czerp z życia to co jest najlepsze, nie rób czegoś na siłę. Życie to przyjemność, a nie ciągłe niepowodzenia i to od ciebie zależy jak będziesz żyć i nim się cieszyć.

Udostępnij proszę ten artykuł znajomym, może komuś pomóc.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk