Żegnaj Dolny Brzuszku – Zrób Ten Plan Treningowy

Żegnaj Dolny Brzuszku – Zrób Ten Plan Treningowy

Być może słyszałaś, że mięśnie brzucha powstają w kuchni. Kiedy jesz czysto, biegasz regularnie, a mimo to nadal nie masz efektów jakie chciałas – nawet po sześciu miesiącach.

Zaglądaj na mojego bloga, abyś więcej mogła z takich ćwiczeń skorzystać. Napisałam przez 10 lat ponad 2000 tysiące artykułów związanie ze zdrowym odżywianiem czy ćwiczeniami dla każdego więc jest w czym wybierać. Proszę też o udostępnianie moich artykułów aby inni mogli z tego skorzystać.

Mogę ci powiedzieć i uświadomić, że dolne mięśnie brzucha są bardzo trudne do wyrzeźbienia, ponieważ to tam nasz organizm gromadzi większość nadmiaru tłuszczu. Czyli nadmiar kalorii, które spożywasz i nie spalisz w ciągu dnia, niestety, ale się zostanie z tobą do póki coś z tym nie zrobisz.

Dla kobiet hormon estrogen naturalnie chce zatrzymać tłuszcz w tym obszarze”. Na szczęście istnieją specjalne ćwiczenia, które mogą pomóc w ukierunkowaniu się na ten uparty obszar, nawet jeśli ostatecznie będziesz musiała stracić ogólną tkankę tłuszczową.

Wypróbuj każdy z nich przez 30 sekund z 10 sekundami odpoczynku pomiędzy seriami.

1.Ćwiczenie leżąc na plecach jest dla każdego, kto ma duży brzuszek, ale też chce wzmocnić nogi. Naprzemiennie dotykaj piętami maty przez 30 sekund.

2.Leżąc na plecach podnosisz tułów do góry robisz skręty boczne tak aby dotykać pięt raz prawa raz lewą. Po 30 sekund na stronę z 10 sekund przerwy.

 

3.Na koniec tych ćwiczeń coś trudniejszego masz do zrobienia tak aby nie było za łatwo. Siedzą na pośladkach, unosząc nogi do góry wykonujesz wymach ręką do boku przez 30 sekund x 4 serie.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk