Zrób to 1 Ćwiczenie Rano – Zobaczysz Co się Stanie

Zrób to 1 Ćwiczenie Rano – Zobaczysz Co się Stanie

Nasze niedoskonałości sprawiają, że jesteśmy inni. Ale jeśli uważasz, że kształt twoich nóg wymaga niewielkiej korekty, możesz osiągnąć swój cel, wybierając odpowiednią serię ćwiczeń. Ćwiczenia nie mogą być przypadkowe, a ich dobór zależy od części ciała, nad którą chcesz pracować.

W przypadku niektórych korekt może być konieczne wzmocnienie mięśni zewnętrznych i rozciągnięcie mięśni wewnętrznych, podczas gdy w przypadku innych trzeba zrobić coś przeciwnego.

Od ponad 20 lat mojego doświadczenie, uważam że te ćwiczenia mogą mieć duże znaczenie dla niektórych osób i nie mogę się doczekać, aby się nimi z wami podzielić.

Pracuje z różnymi paniami w różnym wieku, ale mogę też powiedzieć, że ćwiczenia dają o 10 lat młodość i gibkość twojego ciała. W przyszłym roku kończę 50 lat, a moje ciało jest cały czas piękne i jędrne. Moje ciało ma delikatny zakres mięśni i nie ma cellulitu dlatego, że uprawiam cały czas jestem w ruchu.

Wiem, że każda z pań potrzebuje indywidualnego plan treningowego, ale trzeba systematyczności i ćwiczeń przez cały rok, a nie 2-4 miesiące.

Wiele z was zadaje mi pytanie czy po 50-60 siatce można zacząć ćwiczyć i jakie ćwiczenia wykonywać. Oczywiście, że można przenosić góry, a tym bardziej ćwiczyć. Znam 2 panie, które po 70 roku życia ćwiczą ekstremalnie. Jena pani ma 73 lat i ćwiczy ju-jitsu, a druga pani ma 70 – siąt i ćwiczy ciężary na siłowni.

Warto zacząć w każdym wieku, bo sport to zdrowie. Wszystko jest w naszych głowach i to my decydujemy czy będziemy w na starość zdrowi czy nie, czy będziemy sprawili czy nie.

Dlatego zacznij dziś od tego jednego ćwiczenia, a najlepiej rano jak wstaniesz. Zaczynamy.

Na początek stań ze złączonymi  stopami. Daj nogę do boku i jednocześnie pochyl się do boku. Jednocześnie oczy skieruj na rękę, która idzie do góry. Zmień strony. 10 X 3 serie od rana na początek wystarczą. Jeśli czujesz się na siłach możesz zrobić to samo ćwiczenie po południu i wieczorem tak aby zachować sprawność.

Jeśli ćwiczysz, możesz jeść praktycznie wszystko tylko musi być zbilansowane i dobrane odpowienio do ciebie, a rezultaty bedą już po miesiącu czasu. U mnie tak jest.

Napisz do mnie, konsultacjia online to 100 zł kliknij tutaj i wpisz w tytule KONSULTACJA.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk