Jak Spalić Boczki – Szybki Efekt – Zrób Ten Trik Na NOC

Jak spalić tłuszcz z Pleców

Jak Spalić Boczki – Szybki Efekt – Zrób Ten Trik Na Noc

Spójrzmy prawdzie w oczy, nikt nie chce mieć tłustych pleców czy boczków, nóg czy ramion. Jeśli przytyjesz 10 – 20 kg to na całym ciele, a nie tylko w udach czy boczkach. Problem jest taki, że to Ty widzisz, grze masz tłuszczyku najwięcej. Boczki i brzuch to miejsce najbardziej widoczne na całym ciele i dlatego wydaje ci się, że są duże.

Im większa kaloryczność w ciągu dnia, brak ruchu, tym bardziej będziesz tyła w brzuchu czy na boczkach.

Wiele osób uważa, że typowy trening brzucha je wyeliminuje, ale tak nie jest. Wszystko musi być połączone i odpowiednio dobrane do ciebie i same brzuszki nie pomogą.  Chyba, że ćwiczysz 5 godzin dziennie, wtedy możesz jeść wszystko i będziesz szczupła.

Oczywiście nikt nie ma czasu na tyle godzin ćwiczeń. Co za dużo to nie zdrowo. Stopniowo i do celu i z głową wszystko zejdzie boczki jak i tłuszcz z ud. Dodatkowe zabiegi też pomogą, może masaż, okłady z foli.

Szybkie Efekty są tylko wtedy, kiedy będziesz systematyczna w tym co robisz. 7 DNI W TYGODNIU PRZEZ CAŁY MIESIĄC I ROK, DO KOŃCA ŻYCIA. Taki ja mam swój cel i go osiągnę. 

Moje ciało kiedy ważyłam 112 kg nie wyglądało atrakcyjnie, ledwo chodziłam, dużo problemów wtedy miałam i nie zdawałam sobie sprawy, że tak wyglądam, do póki nie zrobiłam sobie zdjęcia przed lustrem. Wtedy wzięłam swoje sprawy w ręce i do dnia dzisiejszego nie odpuszczam.

Teraz ważę 74 kg i jestem przed 50 – siatką. Nie mam cellulitu, nie mam tłustych boczków czy dużego brzucha. Badania krwi są w normie i mogę przenosić góry…A TY? Na jakim etapie jesteś w swoim życiu? Jeśli chcesz dołączyć do mojego klubu napisz do mnie kliknij tutaj i zaczynamy działać…tylo pamiętaj u mnie nie ma odchudzania w 2 miesiące. 

Pracuje z paniami, które chcą coś więcej w życiu niż tylko schudnąć – DZIAŁAJ .

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk