8 Błędów Powodujące Tycie na Brzuchu – O tym Nikt Ci Nie Powie

8 Błędów Powodujące Tycie na Brzuchu – O tym Nikt Ci Nie Powie

Błędy każdy popełnia, nawet w życiu codziennym, ale w odchudzaniu najczęstrzym błędem jest to, że nie jesz śniadania, ale już na lunch drożdzówka jest pyszna. To szybkie jedzenie i śmieciowe. W dodatku nie ćwiczysz i brzuch rośnie, a po 40 – setce już masz na karku 100 kg, cukrzyce i bolące plecy.

hmmm a gdzie tu do emerytury..kolejne 25 lat. I tak z was ma 75 % kobiet.  Spróbuje ci dziś przedstawić i uświadomić jakie błędy popełniasz w drodze do pięknej sylwetki. Nie osiągniesz pięknej sylwetki, jeśli nie zrozumiesz jak je wyeliminować.

  1. Błąd pierwszy to brak organizacji czasu na ćwiczenia i jedzenie. Dla mnie to jest proste. Wstaje rano, ćwiczę na czczo, jem płatki owsiane z owocami i tak zaczynam dzień.
  2. Błąd drugi to nie ćwiczysz. Zacznij od jednego ćwiczenia, od 5 minut tak aby się nie zrazić i dodawaj sobie co tydzień kolejne ćwiczenie.
  3. Błąd trzeci to jesz więcej kalorii niż jest ci to potrzebne. Spróbuj zmniejszyć o połowę daną porcję, ale też nie od razu. Śniadanie mniej, drugie śniadanie normalne, obiad mniej, podwieczorak połowę.
  4. Błąd czwarty to za dużo czytasz różnych wiadomość na temat odchudzania w internecie, które są nie sprawdzone i błędne. Czytaj tylko z wiarygodnego żródła.
  5. Błąd piąty to za mało śpisz. Organizm się nie regeneruje i wtedy więcej odkłada organizm. Jeśli nie możesz spać w nocy, to zacznij ćwiczyć koło 20.00 bardzo intensywnie, a będziesz spać jak dziecko.
  6. Błąd szósty za mało wierzysz w siebie, co powoduje rezygnacje już po 2 tygodniach. Jeśli nie wierzysz w siebie i nie masz motywacji, umów się z trenerem personalnym. Wykupienie pakietu powoduje, że dotrwasz z treningiem przez miesiąc i zobaczysz, że problem zniknie.
  7. Błąd siódmy to za dużo pijesz koktajli zakupionych w internecie. One nic nie dają na dłuższa metę, bo nasz ogranizm jest stworzony do trawienia, a koktajle przelatują przez nas nie dostarczając składników, a co za tym idzie jak przewiesz kurację koktajlową, wróci waga i efekt jo-jo murowany.
  8. Błąd ósmy to nie robisz regularnie badań krwi, a tym bardziej po 40 – tym rokiem życia. Każda z nas musi się badać regularnie. Ginekolog co pól roku, mammografia raz do roku, badanie krwi co pól roku. Problem dotyczy kobiet, które myślą, że im nic nie dolega. Pewność siebie to jedno, a zdrowie to drugie.

Myśle, że tych błędów jest więcej, bo każda z nas jest inna i inne ma problemy. Będę na moim blogu uświadamiać ciebie jak sobie poradzić z niewiedzą i brakiem świadomości na temat ćwiczeń. U mnie na blogu znajdziesz ćwiczenia, które ci pomogą stanąć na nogi, a jeśli chcesz coś więcej to napisz do mnie kliknij tutaj.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk