Zrób ten trening Rano na Czczo – Video

brzuch i ćwiczenia rano

Zrób ten trening Rano na Czczo – Video. Czy trudno ci zmieścić się w małej czarnej na imprezę? Czy tłuszcz na brzuchu daje ci bezsenne noce? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, musisz wprowadzić zmiany w stylu życia, aby uzyskać figurę swoich marzeń. Bez wątpienia tłuszcz brzucha wygląda estetycznie nieprzyjemnie. Może przybrać poważne proporcje i wpływać na zdrowie długoterminowe, jeśli nie zostanie zahamowane we właściwym czasie.

Kliknij tutaj i wyślij mi taka wiadomość jeśli chcesz ze mną pracować.

Dieta i ćwiczenia idą w parze. Jeśli myślałaś, że tylko dieta spali tłuszcz z brzucha, mylisz się. Jeśli naprawdę chcesz schudnąć, musisz uwzględnić godzinę ćwiczeń w codziennej rutynie na redukcję tłuszczu w brzuchu i wzmocnienie całego ciała. W tym miejscu opracowałam 3 ćwiczenia, które mogą pomóc Ci zmniejszyć tłuszcz brzucha szybciej, niż sądziłaś. Zrob sobie ten trening po przebudzeniu, gdyż zajmie Ci on tylko 15 minut.

1.Najlepsze treningi w domu powinny obejmować „Skok do góry z wypadem”. Jest to jedna z najbardziej znanych form ćwiczeń plyometrycznych, która zwiększa siłę mięśni, wytrzymałość i szybkość. Wykonaj to ćwiczenie z następującymi instrukcjami.

Najpierw z pozycji stojącej stopniowo obniż ciało do przysiadu. Szybko przełączaj kierunki i skacząc z wystarczającą siłą, aby odepchnąć obie stopy od podłogi. Będąc w powietrzu, zrób wykrok do przodu naprzemienny, więc lądujesz z przeciwną nogą do przodu. Powtórz to samo, na przemian w tę i z powrotem z każdym powtórzeniem po 15 powtórzeń.

2.Boczny Plank. To ćwiczenie jest dość trudne, ale dlaczego by go nie spróbować. Na początek nie musisz dodawać ramion, tylko podnosić bioderka do góry. Zrób tak 15 razy na każdą stronę.

3.Plank z ramionami. Wypróbuj to ćwiczenie z zejściem ramion na dół, raz jedna ręka, a raz druga. Na początek zrób po 5 na każdą rękę i pózniej zamień.

Jak sama widzisz nie są trudne te ćwiczenia, a jeśli są, to po prostu zrób 5 powtórzeń, a zobaczysz czy możesz więcej. Nie od razu Rzym zbudowano, ale dali radę.

Kliknij tutaj i wyślij mi taka wiadomość jeśli chcesz ze mną pracować.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk