Zobacz jak Zlikwidować Brzuch w 2 Tygodnie

brzuch wydęty

Zobacz jak Zlikwidować Brzuch w 2 Tygodnie. Wiele kobiet przychodzi do mnie po latach nadmiernej diety niskokalorycznej, wyczerpana i sfrustrowana, a problem cały czas jest ten sam, że po prostu nie mogą schudnąć. One nie rozumieją, dlaczego diety niskokaloryczne nie działają… to po prostu to nie ma sensu! Kalorie, kalorie, prawda? Cóż, nie, to nie jest takie proste. Zazwyczaj zajmuje mi trochę czasu, aby przekonać te kobiety, że dieta niskokaloryczna, z którą walczą, jest w rzeczywistości ich największym problemem.

Zdrowie jest lepsze od odchudzania…pamiętaj o tym. U mnie właśnie tak podopieczne działają. Ćwiczą i odżywiają się zdrowo. Ty też tak możesz i potrafisz. Napisz do mnie kliknij Tutaj.

Wierzcie lub nie, ale program odchudzania, który nadmiernie ogranicza kalorie, sprawi, że będziecie musieli ponieść porażkę, podobnie jak pominięty posiłek. Jest punkt, w którym redukcja kalorii będzie działać przeciwko utracie wagi, ponieważ spożywanie zbyt małej ilości kalorii (lub zbyt mało posiłków) prowadzi do zwiększonego apetytu i niskiej sytości, ponieważ organizm zapobiega głodowaniu. Trudno ci będzie realizować swoje cele zdrowego odżywiania, gdy czujesz się głodna i niezadowolona. Będziecie cierpieć z powodu pragnień, ostatecznie powodując, że popadniecie w cykle niedożywienia i nadmiernego jedzenia.

Prawda jest taka, że ​​diety niskokaloryczne nie działają. Twoje ciało dokona wyboru: stracisz tkankę tłuszczową lub stracisz mięśnie. Nieodpowiednio naładowane ciało wybierze raczej upuszczenie mięśni spalających kalorie niż tłuszcz. Jeśli również włączasz godziny cardio każdego dnia, wyrządzasz podwójną krzywdę metabolizmowi. Nadmierna utrata beztłuszczowej masy mięśniowej zarówno z powodu niedogotowania, jak i nadmiernego treningu prowadzi do utraty wagi bez poprawy składu ciała lub zdrowia. To sprawia, że ​​jesteś sfrustrowana i nieustannie walczysz o swoją wagę.

Tylko trening z obciążeniem, a nie cardio!

Jest lepszy sposób. Doprowadź swoje kalorie do rozsądnego poziomu i spożywaj pokarmy o dużej objętości / wysokiej zawartości błonnika, które pomogą Ci poczuć się pełniej, dłużej. Zgadza się! Naprawdę możesz jeść więcej jedzenia, częściej i zobaczyć zmiany, których nigdy się nie spodziewałaś. Kluczem jest spójność. Chcesz zbudować wzór jedzenia, który będzie kontrolował poziom energii, apetyt, poziom glukozy we krwi i poziom insuliny. Plus – jedzenie regularnych posiłków i przekąsek pomaga ćwiczyć kontrolę porcji i napędzać metabolizm spoczynkowy.

Niskie diety nie działają: wiedz, czego potrzebujesz.

Diety niskokaloryczne nie działają. Dlaczego? Twoje tempo metabolizmu spoczynkowego można w przybliżeniu oszacować ( na dole artykułu są wszystkie wzory podane ) Jest to minimalna liczba kalorii, których organizm potrzebuje, aby schudnąć. Spożywanie mniejszej ilości kalorii niż metabolizm spoczynkowy jest przeciwdziałające. Twoje całkowite dzienne potrzeby to spoczynkowa stopa metabolizmu plus spalone kalorie w codziennym życiu i podczas ćwiczeń. Podziel swoje kalorie równomiernie w ciągu dnia, tak abyś zasilał swoje ciało co trzy do pięciu godzin. Na przykład, stopa metabolizmu spoczynkowego 65 kg kobiety wynosi około 1450 kalorii. Współczynnik kalorii codziennego życia i ćwiczeń, a ona potrzebuje około 2200 kalorii, aby utrzymać swoją wagę. 1450 kalorii to jej minimum, a 2000 kalorii to jej maksimum.

Jak obliczyć całkowitą przemianę materii?

Nasz metabolizm całkowity składa się z trzech elementów.

70% stanowi metabolizm spoczynkowy (niezbędny do podtrzymania wszystkich funkcji życiowych)
20% stanowi z aktywność ruchowa
a 10% energia jaką organizm wydatkuje na trawienie.

Najprecyzyjniejsze pomiary tempa metabolizmu wykonuje się w specjalnych laboratoriach. Na szczęście szacunkowych obliczeń można dokonać samodzielnie. Oto wzory!

Oblicz  podstawową przemianę materii (PPM), która mówi o tym, ile kalorii potzrebujesz, aby utrzymać się przy życiu.

PPM oblicza się następująco:

kobiety: 665,09 + (9,56 x masa ciała w kg) + (1,84 x wzrost w cm) + (4,67 x wiek w latach)
Dla kobiety w wieku 30 lat, o masie ciała 60 kg i wzroście 170 cm, obliczenia będą wyglądały następująco:

PPM = 665,09 + (9,56 x 60) + (1,84 x 170) + (4,67 x 30) = 665,09 + 573,6 + 312 + 140,1 = 1690,79 kcal na dobę.

Teraz możesz obliczyć całkowitą przemianę materii (CPM) czyli to, ile energii zużywasz przez cały dzień.

Całkowita przemiana materii (CPM)

Obliczysz ją mnożąć podstawową przemiana materii (PPM) przez współczynnik aktywności fizycznej (WAF).
CPM = PPM x WAF


WAF wynosi odpowiednio:

Dla osób mało aktywnych – od 1,4 do 1,5
Dla osób prowadzących umiarkowanie aktywny tryb życia – 1,7
Dla osób aktywnych fizycznie – 2,0

 

Zdrowie jest lepsze od odchudzania…pamiętaj o tym. U mnie właśnie tak podopieczne działają. Ćwiczą i odżywiają się zdrowo. Ty też tak możesz i potrafisz. Napisz do mnie kliknij Tutaj.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk