Czy brakuje Ci motywacji i nie wiesz jak Ćwiczyć?

trening i fitness online

Czy brakuje Ci motywacji i nie wiesz jak Ćwiczyć? Kiedy wpadłam na pomysł treningu fitness online ponad 13 lat temu, był to naprawdę nowatorski pomysł, ale w praktyce to działa od 5 lat. Oczywiście możesz poćwiczyć na siłowni z osobistym trenerem, ale praktycznie… online… pomysł wydawał się nieco szalony. Pozwól, że powiem ci, jak to się wszystko zaczęło.

Kliknij tutaj i wyślij mi taka wiadomość jeśli chcesz ze mną pracować.

Naprawdę, rozpoczęcie pracy jako osobisty trener online dla kobiet było pomysłem zrodzonym z pasji do kobiet, które chciały zadbać o siebie i ćwiczyć w domu.

Wkrótce potem zdecydowałam się zostać certyfikowanym dietetykiem, a następnie zacząłem pracować wyłącznie z kobietami, ponieważ to właśnie była moja pasja i wiedza. Zanim się zorientowałam, miałam przepełnioną listę klientów trenujących ze mną w domu, wypełniających moje dni i pozostawiając mnie pracującą znacznie więcej godzin, niż chciałam. Mój dzień zaczyna się od 5 rano, a kończy czasami o 22.00

Pewnego dnia, gdy wychodziłam z siłowni ( tez ćwiczę na siłowni ) i rozmawiałam z jednym z moich klientów. Podzieliła się ze mną, że trudno jest znaleźć czas, w którym nasze harmonogramy pasują do spotkania on-line. Zgodziłam się… Naprawdę nie mam wielu dostępnych miejsc.

Czym jest Online Fitness Training 

Z moimi klientami trenuje online w domu  dwa razy w tygodniu przez 50 minut, co było dobre, ale mało wystarczające, by wprowadzić prawdziwe zmiany w jej ciele. Zawsze dawałam jej sugestie, co robić w czasie, gdy nie byliśmy razem, aby upewnić się, że ma dobrze zaokrąglony program.

To, czego naprawdę potrzebują moje klientki, to wyraźny plan lub krok po kroku jak poprowadzić trening i motywację do działania. Co więcej, brakującym elementem dla wszystkich podopiecznych było złe żywienie. Każda moja pani uczy się u mnie, co ma jeść, jakiej wielkość porcji wpływała na jej ciało i trening oraz kiedy powinna jeść każdego dnia.

Każda z podopiecznych ma ogólne pojęcie o odżywianiu, ale nie wiedzą, jak połączyć to wszystko dla swoich konkretnych celów i dla swojego ciała. Długo rozmawiamy przed rozpoczęciem współpracy i po takiej konsultacji opracowuje program, w którym co miesiąc tworzyłam dla nich treningi, które mogą wykonywać samodzielnie w domu wraz z planem żywieniowym i wytycznymi.

Co miesiąc sprawdzaliśmy okresowo pomiary i zdjęcia oraz ocenialiśmy co trzeba zmienić lub poprawić.

Rezultaty… cóż, to było niesamowite. Dzięki mojemu treningowi w zakresie fitness online, moje klientki znacznie większe mają postępy niż podczas treningu, które wykonywały same na siłowni. W ciągu 8 tygodni można stracić dwa razy więcej tłuszczu, Najbardziej godne uwagi były jednak zmiany by≥ly widoczne w sile, elastyczności i szybkości.

Pod koniec tego pierwszego 8 tygodniowego treningu, zwiększyć można liczbę pompek o 30%, ilość przysiadów o 25% i długość wykonywania ćwiczeń o 35% i schudnąć 15 kg. To był tak niesamowity sukces, że byłam oszołomiona. Wszyscy byli zachwyceni tym jaką dawała praca online.

Jak działa Trening fitness online?
Zrobiłam wszystko, co możliwe, aby uczynić Online Fitness  prostym i dla wszystkich możliwym..

Początkowy kontakt: Zaczynamy od szybkiego e-maila, w którym powiesz mi trochę o sobie i swoich celach. Następnie wysyłam wiadomość z ankietą, która będzie nam potrzebne do rozpoczęcia. Kliknij tutaj i wyślij mi taka wiadomość jeśli chcesz ze mną pracować. Trzeba będzie jeszcze wykupić pakiet, o którym porozmawiamy na konsultacji. Musi byc odpowiedni dobrany do twoich celów.

Po odesłaniu wstępnej dokumentacji konsultacyjnej i zrobieniu swoich zdjęć możemy ustawić czas na rozmowę przez Skype i rozpoczęcie treningu Fitness online.

Dla kogo przeznaczone są treningi z zakresu Fitness Online?

Teraz, gdy wiesz, co to jest trening fitness online, chcę mieć pewność, że jest to dobre rozwiązanie dla Ciebie. Prawda jest taka, że ​​coaching fitness online nie jest odpowiedni dla każdego. Jest coś, o czym należy pamiętać, aby ustalić, czy ten program może być dobrym wyborem dla Ciebie. Zapoznaj się z poniższymi pytaniami, aby sprawdzić, czy jest to dobry trening online…

Czy od czasu do czasu trafiasz na siłownię, ale wydajesz się błądzić od ćwiczeń do ćwiczeń bez prawdziwego celu?
Czy twoje odżywianie jest nieodpowiednie?
Czy zdajesz się tracić i zyskiwać te same 10-20 kilogramów w koło?
Czy jesteś zdezorientowany wszystkimi modami odżywiania… Keto, Paleo, Adkins, itp…
Czy masz jakieś doświadczenie z treningiem, ale czujesz, że utkąłaś w miejscu i przestałaś robić postępy?
Czy jesteś pracowitą kobietą, która potrzebuje elastyczności?
Masz konkretny cel i potrzebujesz wysoko wyspecjalizowanego trenera, który pomoże Ci osiągnąć ten cel?
Wolisz ćwiczyć w domu?
Czy masz tendencję do wykonywania tych samych ćwiczeń w kółko bez zauważania rzeczywistych wyników?
Czy brakuje Ci ODPOWIEDZIALNOŚCI I MOTYWACJI?

Jeśli odpowiedziałaś na „TAK” na którekolwiek z tych pytań, to treningi fitness online mogą być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

Kliknij tutaj i wyślij mi taka wiadomość jeśli chcesz ze mną pracować.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk