Zrób Te Ćwiczenie w 5 minut przed Snem – Raz Dziennie

Pewnie ćwiczenia możesz wykonać w domu wykorzystując na przykład krzesło lub schody do wykonania tych 3 ćwiczeń. Schody to moja ulubiony element wykorzystywany na treningu domowym online.

Kliknij tutaj jeśli chcesz ze mną trenować, a nie wiesz jak to zrobić.

Treningi online w dzisiejszych czasach są bardzo popularne, gdyż bez wychodzenia z domu możesz zrobić do wiosny niezłą formę, schudnąć ze 30 kilogramów i nauczyć się odżywiać.

Z doświadczenia wiem, że 90% kobiet nie ma czau na ćwiczenia, a kiedy ten czas znajdzie, jest to późny wieczór, jak wszystkich wyśle w „kosmos” i każdy zajmie się sobą. To jest około 21-22.00 i tu możesz sobie 5-15 minut poćwiczyć. Pamiętaj, że po takim treningu wypij dużo wody i już nie spożywaj żadnego posiłku.

Natomiast rano,  zjedz lekko bez pieczywa. Tak jak pisałam wcześniejszym artykule w ciągu dnia dodaj do swojej diety kukurydzę, fasolę i dynię, a na pewno poczujesz różnice już po miesiącu od przeczytania tego artykułu.

Kliknij tutaj po wcześniejszy artykuł.

Zaczynamy od pierwszego ćwiczenia.

Proste i łatwe w wykonaniu. Wypady do boku na każdą stronę. Jedna minuta na każdą nogę.

2.Drugie ćwiczenie. Nożyce pionowe to rewelacyjne ćwiczenie na doły brzuch. 1 minuta wystarczy na to ćwiczenie.

3. Ćwiczenie to już większy jest wysiłek, ale warto je wypróbować. Pajacyki wraz z ramionami u góry. To jest świetne ćwiczenie na rozgrzewkę, ale też na zakończenie ćwiczeń. Tutaj możesz 2-3 minuty skakać w szybszym tempie łub jeśli masz problemy z kolanami, możesz wysuwać nogi na boki.

Te ćwiczenia można też wykonywać w klubie fitness, na powietrzu w ciągu dnia. Pij 2-3 litry wody w ciągu dnia. Powodzenia

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk