Spal 500 kcal na Leniucha – Domowe Ćwiczenia

Spal 500 kcal na Leniucha – Domowe Ćwiczenia

Dostaje od was codziennie bardzo dużo wiadomości aby napisać i przygotować artykuły o ćwiczeniach w domowych warunkach więc stwierdziłam, że napiszę i przygotuję parę artykułów z ćwiczeniami i dobrymi poradami.

Umawiamy się na 10 artykułów do końca roku z treningiem i poradami tak abyście mogli zacząć Nowy Rok z dobrym planem i motywacją. Znajdź swoją inspirację i idź do przodu. Nie zatrzymuj się, bo stracisz swój cel.

Skupimy się na ćwiczeniach w domu, które są proste i łatwe do wykonania.

Kliknij tutaj po ćwiczenia na uda.

1.Typowe i leniwe ćwiczenie na dolny brzuch. W każdym wieku można je wykonać, ale jeśli poczujesz ból w plecach, podłóż dłonie pod pośladki i wykonaj nożyce u góry. Ćwicz dopóki nie poczujesz bólu i napięcia. Każdy z was będzie czół spięcie w innym czasie. 2 to taki optymalny czas 3 serie.

2.Ćwiczenie dla leniuchów wznosy tuowia do góry. Przytrzymaj 20 sekund, a oczy patrzą na sufit. Zrób 3 serie.

3.Leżąc na plecach z ugiętymi nogami , dotykaj na zmianie piętą do maty. Prawa noga 3 serie po 2 minuty na każdą nogę.

Na koniec treningu idź sobie na spacer 1 h będzie idealnie lub jeśli masz w domu bieżnie, to by było idealne na kolejne spalanie tłuszczyku.

Aby spalić 500 kcal na treningu, potrzebujesz intensywności. Kiedy chodzę po górach , to spalam ponad 1000 kcal w 1.5 godziny, ale ja sportem zajmuję się od ponad 20 lat i bardzo dobrze znam swoje ciało.

W kolejnym artykule będą ćwiczenia na uda. Obserwuj moją stronę.

Udostępnij artykuł i daj laika na Facebooku.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk