Tłuszcz na Nogach – Jak się Pozbyć – 5 Porad – Prezent w Artykule

Metamorfoza

Wakacje się zbliżają, święta też już za parę miesięcy, a Ty nadal nic nie zrobiłaś ze swoim ciałem. Dla każdej kobiety to nogi i brzuch jest dużym problemem w dzisiejszych czasach.

Oto 5 Porad dla ciebie jak sobie z tym problemem poradzić. Zacznij od 2 wybranych przez ciebie i stopniowo dodawaj kolejne porady.

1.Dla mnie jako instruktora z ponad 20 – letnim doświadczeniem pracy z kobietami są ważne ćwiczenia i to 5 razy w tygodniu. Gdy jest ciepło to rower czy długie spacery. Dzień jest teraz bardzo długi więc możesz sobie na 1 h wyjść na spacer. Gdy jest zimno, zrób trening, który jest na mojej stronie. Po prostu się ruszaj.

2.Systematyczność to kolejny punkt, z którym musisz się uporać. Jeśli zrobisz trening raz w tygodniu to nic z tego nie będzie. Załóż sobie plan działania, cel co byś chciała zrobić i w jakim czasie np; przez 2 miesiące zrobie ćwiczenia na ramiona czy nogi plus cardio.

3.Zdrowe nawyki żywieniowe. To nie znaczy, że masz sobie nie pozwolić na co nie co. Jeśli ćwiczysz to nie ma problemu. Najważniejsze aby trzymać te same godziny posiłków i nie przekraczać 300 kcal w posiłku.

4. Oczyść swoje ciało. Przed wyzwaniem zrób cobie post 2 dniowy. Czyli zjedz rano dobre śniadanie i przez 18 godzin pij wodę. Można naprawdę się oczyścić i zacząć nowe wyzwanie.

5. Motywacja to duże wyzwanie. Dyscyplina i jeszcze raz dyscyplina. Tą cechę mało kto lubi, ale na pewno  da wiele możliwości. Motywację możesz dostać od swojego instruktora, dyscyplinę wypracowujemy przez wiele lat.

Jeśli brakuje ci motywacji i dyscypliny

napisz do mnie i zaczniemy razem Kliknij w link

W prezencie ćwiczenie od którego możesz zacząć działać, nie musisz od razu skakać, tylko dostawić nogę do nogi i tak 3 serie po 20 powtórzeń.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk