Zrób 1 Ćwiczenie na Brzuch – Zobacz co się Stanie – Wyzwanie

Zrób 1 Ćwiczenie na Brzuch – Zobacz co się Stanie – Wyzwanie

Czas zabrać się za dolny brzuszek. ale oczywiście możesz ćwiczyć też cały brzuch Wiem, że na moją stronę przychodzą panie po 40 – tym rokiem życia i nie bardzo wiedzą jak ćwiczyć, co wybrać aby nie szkodziły ćwiczenia, kiedy zacząć.

Ćwiczenia dają życie, a ja jestem najlepszym dowodem na to. Mając lat 49 jestem w najlepszej formie mojego życia, a to dopiero początek. Ćwiczę 2 razy w ciągu dnia i to bardzo intensywnie. Dobrze czuje się w stójce, ale najlepiej w Brazylijskim Jujitsu. Mam swój cel,

A ty jaki masz cel? 90% Kobiec chce wyglądać szczupło i zdrowo, ale nasze życie nie do końca na to pozwala. Brak wiedzy na temat jak wykonać dane ćwiczenie jest największym problemem każdej kobiety, która zaczyna przygodę z odchudzaniem.

Na początek musisz wybrać co byś chciała osiągnąć, jaki masz swój cel i czy pozwala ci na to twój czas, bo każdy cel do osiągnięcia jest długo terminowy, wymaga czasu u determinacji. Będą wzloty i upadki, lustracja i nie chęć, brak motywacji i wsparcia drugiej osoby.

Odchudzanie nie może też być twoją obsesją. Wszystko wymaga czasu, tylko trzeba ten czas znaleść i czekać cierpliwie wtedy osiągniesz sukces .

Ćwiczenie, które ci. pokaże, możesz zrobić przed pojęciem spać i rano. Ważne jest aby robić je systematycznie przez tydzień czasu i dodawać kolejne i kolejne ćwiczenie. Kliknij tutaj po kolejny zestaw ćwiczeń.

Leżąc na plecach unieś nogi do góry i opuszczaj je naprzemiennie w dół. Możesz mieć obciążenia na kostkach po 1 kg, ale na początek zrób bez obciążeń. 4 serie po 15 powtórzeń. Tutaj pracuje dolny brzuszek, ale i całe nogi więc przyjemne z pożytecznym. 2 ćwiczenia w jenym celu.

 

 

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk