Zobacz wygląd 70-letniej kobiety – Porady

metamorfoza, 70 lat, motywacja

Zobacz wygląd 70-letniej kobiety – Porady. Poznaj Prawdę! Wiele osób uwielbia jedzenie pełne cukru i nie wyobraża sobie dnia bez czekolady lub słodyczy. Jedną z tych osób była Carolyn Hartz w wieku 70 lat, która 30 lat temu postanowiła wyeliminować cukier z diety. Robi to od 30 lat. Carolyn mówi, że wszyscy potrzebujemy zmian, które są pozytywne i że jeśli chcesz zmienić rzeczy w większym stopniu, powinnaś zrobić coś od teraz, nigdy nie jest za późno na dokonywanie zmian. Ludzie młodsi od Carolyn nie są tak sprawni jak ona, a wielu z nich ma bzika na punkcie jej ciała.

Po współprace proszę kliknąć tutaj

Fakt, że Carolyn ma 70 lat, jest niewiarygodne. Australijska firma, której działalność produkuje i sprzedaje produkty wolne od cukru, została założona przez Carolyn. Według niej większość kobiet w wieku 50 lat lub więcej uważa, że ​​niemożliwe jest utrzymanie kształtu i wagi. Dodaje też, że pozostawanie w dobrej formie, jeśli masz 40 lat lub więcej, nie jest łatwe, ale jeśli będziesz pracowała cały czas, możesz odnieść sukces. Faktem jest, że w miarę starzenia się nasz metabolizm także staje się wolniejszy, więc sugeruje cięższą pracę, dokonywanie zdrowszych wyborów, a także przejęcie kontroli na treningiem.

Ważna jest  również świadomość ilości i rodzaju żywności, dodaje, że podczas jedzenia ważne jest, aby mieć świadomość tego. Jeśli jemy bez świadomości tego, co jemy, możemy stać się grubi. Zawsze sugeruje swoim klientom, aby jedli powoli i cieszyli się smakiem jedzenia, aby nie przejadać się.

ZMIENIAJ SWOJE DIETY I TWOJE POSTAWY

To, co pomogło Carolyn w wieku, to postawa. Carolyn mówi, że błogosławieństwem jest żyć, a ona zawsze jest osobą pozytywną. Jest zdrowa ze względu na swoją rutynę, jak również swoje działania, takie jak medytacja i wdzięczność. Najlepszą decyzją, jaką musisz podjąć w tej sprawie  jest wyeliminowanie cukru.

Każdy jest uzależniony od cukru, ale możesz bez tego zachować zdrowie i utrzymać swój piękny kształt ciała dzięki eliminacji jedzenia pełnego cukru. Dodaj więcej białka, zwłaszcza rano, białko zatrzymuje głód. Ważne jest, abyś wiedziała, że nadal możesz jeść jedzenie, które lubisz, ale zawsze wybieraj zdrową porcję o odpowiednim rozmiarze i trenuj.

Bardzo ważne jest aby regularne wykonywać ćwiczenia. Ważny jest dla niej także dobry sen, dlatego śpij po 8 godzin. Ty tez tak możesz wyglądać, tylko od ciebie zależy jak będziesz wyglądać po 40,50 czy 60 – stce. Zacznij, bo nigdy nie jest za późno.

Po współprace proszę kliknąć tutaj

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk