Zlikwiduj Grube Uda Tym Sposobem – Rano i Wieczorem Plan

Zlikwiduj Grube Uda Tym Sposobem – Rano i Wieczorem Plan

Kolejny zestaw ćwiczeń na Twoje Uda to zestaw, który możesz ćwiczyć rano i wieczorem po 5 minut. Tym bardziej kiedy wstaniesz rano dobrze jest wypić 2 szklanki wody z cytryną i sobie poćwiczyć.

Zrób sobie płatki owsiane, zalej wodą na 5 min i w tym czasie ćwicz z tym planem. Wieczorem kiedy idziesz spać zrób to samo, tylko 5 minut.  Powtórz ten plan przez 2 tygodnie, a na pewno zobaczysz zmiany do takiego stopnia, że będzie ci mało i lekko. Wtedy podwyższ sobie poziom do 10 minut i tak co 2 tygodnie.

Najważniejsza jest systematyczność. Rano i wieczorem po 5 minut. Do tego dobrane posiłki z mniejszą ilością węglowodanów i kilogramy lecą. Przyjmuje się, że na 1 kg to 7000 tyś kcal więc jest co spalać.

Jak zauważyłam, problem jest taki, że społeczeństwo zrezygnowało ze spożywania świeżych posiłków braku czasu, lenistwa, a zastąpiło je przetworzonymi i szybko gotowymi produktami. Jemy to co nam pod nos przywiozą lub to co kupimy w paczkach. Spożywamy tak dużo kalorii, że nawet codzienne treningi tego nie ogarniają. Chyba, że ćwiczysz 3-4 h dziennie.

Do tego dochodzi depresja, brak snu, zaburzenia silnej woli, nadmierna konsumpcja posiłków doprowadza do otyłości. Co z tego, że ćwiczymy jak i tak nie kontrolujemy całego dnia.

Z moich obserwacji przez 20 lat wynika, że kobiety trzymają restrykcyjnych diet i treningów zaburzając system kontrolowania apetytu, a jak już nie wytrzymują panie na tych dietach i zaczynają obżerać się wszystkim co nie jadły w przeciągu 2-4 miesięcy. Waga wzrasta podwójnie, a z nią choroby cukrzycy itd.

To my sami doprowadzamy się do takiego stanu. Brak nam cierpliwości i motywacji, w dużym stopniu niewiedza prowadzą do takiego staniu. U mnie znajdzie mnóstwo dobry rad i ćwiczeń. Może tytuły mam kontrowersyjne, ale po to abyś wszła i przeczytała dobry artykuł, sprawdzone metody i efektywne treningi.

Tutaj jest link do współpracy, na której dostaniesz motywację i wycisk, porady i rozmowy na temat życia.

Lecimy z treningiem. 3 ćwiczenia na uda.

1.Na początku możesz siadać na stepie normalnie, a po 2 -3 miesiącach z jedną nogą uniesioną do góry.

 

2.Noga uniesiona do boku raz prawa 12 razy, raz lewa 12 x 4 serie.

3.Wchodzimy i schodzimy ze stepu z handelkami na barkach. Możesz mieć skrzynię pod nogami i butelki wody na barkach. Lewa i prawa noga po 10 powtórzeń po 2 serie.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk