Jak Wyszczuplić Brzuch w Szybki Sposób – 26 kg Metamorfoza

Jak Wyszczuplić Brzuch w Szybki Sposób - 26 kg Metamorfoza

Jak Wyszczuplić Brzuch w Szybki Sposób – 26 kg Metamorfoza

Do wszystkiego jest potrzebny czas. Czy chorujesz, czy wychowujesz dzieci czy chcesz schudnąć…czas jest najlepszym lekarstwem. Nasze czasy pokazują, że nie dość, że nie masz czasu, chorujesz na różne choroby, stres czy brak dniu powoduje, że nie chce ci się poświęcać aż tyle czasu na ćwiczenia. W dodatku nie wiesz jak połączyć i jak ćwiczyć, nie masz pomysłu na jedzenie.

A czas biegnie i biegnie, ty nadal nie wiesz jak i co zrobić aby nie tyć przez kolejny rok. I głębiej w las tym gorzej. Im jesteś starsza tym leniwsza. Po pracy najlepiej kiedy się położysz przed telewizorem i kolejne godziny spędzisz zajadając swojego smakołyka z lampką wina.

Prowadziłam kiedyś zajęcia w straży pożarnej na wiosce i przyszła pani na zajęcia. Chodziła bardzo nieregularnie i w końcu się zapytałam dlaczego tak mało widać, czy może ma daleko aby dojechać, czy pracuje w tych godzinach, a pani mi odpowiedziała, że mieszka za płota ze strażą pożarną, tylko wtedy kiedy ćwiczymy, leci jej ulubiony serial. Ta pani naprawdę miała co spalać, ale serial był ważniejszy od zdrowia.

Moja podopieczna Ania, która schudła 26 kg  w sumie zgłaszając się do mnie o pomoc wiedziała jak ćwiczyć i co robić, ale gdzieś pogubiła się we wszystkim. Nie było mięśni, a jedzenie odbiegało od normy ćwiczącej. Marzeniem jej jest wystąpienie na scenie Fitness Bikini.

Oprócz tego jej problemy zdrowotne narobiły nam duże obsunięcie w czasie. Cały czas ćwiczyłyśmy, ale Ania była nie wyspana, nerwowa i ciągle uciekały nam dni i tygodnie bez rozwiązanego problemu z pęcherzem.

Mi zgubienie 46 kg zajęło ponad 2 lata, skóra się wchłonęła, brak celulitu do dnia dzisiejszego mając 49 lat. Ania tez ćwiczy przez cały czas ale my się widzimy od półtora roku i robimy formę powoli. Na treningach widzimy się 3 razy w tygodniu online 1 na 1.

I lecimy po marzenia. Jeśli i ty chcesz osiągnąć cel i marzną napisz do mnie klikając w link TUTAJ.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk