Zlikwiduj Cellulit w 2 Tygodnie na Pośladkach

Zlikwiduj cellulit e 2 tygodnie - Gosia Klos

Zlikwiduj Cellulit w 2 Tygodnie na Pośladkach. Przeprowadzając wiele konsultacji w ciągu dnia, główne pytanie, które od was dostaję to jak zlikwidować cellulit? Cellulit, inaczej lipo dystrofia, to niewłaściwe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, występujące przede wszystkim u kobiet, ale ostatnio również zauważyłam u Panów. Jednym z miejsc, w których najczęściej występuje cellulit, są pośladki i uda. Cellulit pozbawia je jędrności, co czasem trudno ukryć pod ubraniem. Aby pozbyć się cellulitu na pośladkach ważna jest odpowiednia dieta i indywidualne ćwiczenia. Jeśli jesteś zainteresowana indywidualnym planem trenigowo-dietetycznym napisz do mnie na

m.klos@mataleo.eu

Opisze dziś w moim artykule produkty, które są sa najlepsze na pozbycie się cellulitu. 

Ogórki
Ogórki mają różne składniki odżywcze i rozjaśniające skórę, które przy okazji rozjaśniają rozstępy. Zapewnia dużo wilgoci, która prowadzi do wzrostu nowych komórek, które naprawiają pękniętą skórę.

Weź mniejszy ogórek i pokrój w plasterki. Pokrojony ogórek powoli rozmasuj na rozstępach przez 5 minut. Następnie pokrojone ogórki niech pozostaną przez 15 minut, do tego czasu odpocznij. Usuń plasterek ogórka i przemyj popękaną skórę ciepłą wodą.

Awokado
Awokado również dostarcza dużo wilgoci dla skóry, stąd ekstrakty z awokado są szeroko stosowane w kremach nawilżających.

Aby przygotować naturalny krem do usuwania rozstępów, przygotuj pastę z awokado. Obierz awokado ze skórki i zrób z niego pastę, po prostu w misce  rozciapciaj widelcem i  nałóż na skórę i pozostawiając na 20 minut. Po 20 min usuń go za pomocą ciepłej wody. Wykonuj tę technikę codziennie, aby pozbyć się rozstępów w sposób naturalny.

Żel aloesowy
Żel Aloe vera jest bogaty w antyutleniacze, nadaje wilgoć dla skory, witaminy i ma silne właściwości lecznicze, które pomagają w leczeniu rozstępów, zmarszczek i różnych innych problemów skórnych.

Ziemniak
Ziemniak zawiera skrobię, witaminy, minerały i enzymy do oświetlania skóry, co czyni go jednym z najlepszych sposobów na usuwanie rozstępów.

Zmiażdżyć jednego ziemniaka i wyodrębnić jego sok lub pokroić w duże plasterki. Zastosuj sok lub delikatnie pocierać plaster na swojej skóry. Pozwalam mu pozostać przez piętnaście minut, a następnie spłukać. Pozwól skórze wchłonąć składniki odżywcze z ziemniaka, aby przyspieszyć proces gojenia rozstępów.

Miód i cytryna
Leczenie miodem i sokiem z cytryny jest również bardzo skuteczne w pozbyciu się rozstępów.

Dodaj kilka kropli soku z cytryny do miodu i przykryj nim popękaną skórę. Daj skórze czas, aby wchłonął pełną wilgoć, witaminę C i inne związki. Śledź ten proces codziennie, a w ciągu kilku tygodni Twoje rozstępy zaczną blaknąć.

Podziel się tym artykułem ze znajomymi uwestępniając go na swoim profilu.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk