Trening dla Kobiet po 40-tce – VIDEO

Trening po 40 -stece - Porady - Gosia Klos

Trening dla Kobiet po 40-tce – VIDEO. Będąc instruktorem osobistym od wielu lat wiem, że nie macie czasu aby pójść na trening siłowy. Dlatego z moją pomocą możesz zrobić ten trening w domu. Każda kobieta marzy o idealnym ciele, ale po 40-stce może być naprawdę trudno stracić dodatkową wagę i zbudować mięśnie. Wymaga konsekwencji, ciężkiego treningu, odpowiedniej diety i dużej motywacji od trenera.

Tylko ci, którzy naprawdę tego chcą, mogą to osiągnąć duży sukces. Jeśli jesteś jednym z nich, jesteśmy tutaj, aby ci pomóc. Przedstawimy Ci 7-minutowy trening, który pomógł licznym kobietom po 40. roku życia. Jeśli nadal nie wiesz jak wykonać te ćwiczenia, umów się na konsultacje i zacznij współprace ze mną ze specjalistą!

m.klos@mataleo.eu

Uczulam wszystkich szczególnie na to aby trening zaczynać zawsze powoli, by organizm miał czas na przygotowanie się do rosnących obciążeń. Musisz tylko wykonywać następujące ćwiczenia codziennie, a po kilku tygodniach zobaczysz wyniki.

Nie porównuj się do swoich lat świetności ani do większości Twoich rówieśników. Jeśli jesteś osobą aktywną, ukończenie 40 lat wiele nie zmieni, musisz jednak pamiętać o wzbogaceniu diety o niezbędne składniki oraz o przemyślanym, bezpiecznym treningu. Jeśli zaczynasz, rób to z głową. Słuchaj swojego organizmu a trening na przestrzeni czasu będzie znacznie efektywniejszy. Zacznij trening teraz, aby w kolejną dekadę wejść płynnie i zdrowo!

 

Brak prawidłowej rozgrzewki to duży problem. Nie lekceważ tego! 
-pojawienie się podczas treningu wszelkiego rodzaju bólów mięśni, ścięgien, stawów (naciągnięcia, naderwania, zwichnięcia a za nimi złamania kości).
-mniejsza sprawność mm, nawet o 20%;
-słabe pobudzenie psych., ospałość;
-ból mm po treningu (wyczuwalne osłabienie całego organizmu).

Ćwicz 4 razy w tygodniu. 4 SERIE PO 20 POWTÓRZEŃ każde z ćwiczeń. 

 

Czy moje porady okazały się przydatne? Podziel się nimi z Twoimi rówieśnikami i ciesz się życiem po 40-tce!

Napisz do mnie na m.klos@mataleo.eu

Gdy kalendarz pokaże, że ukończyłaś 40 lat, zrób wszystko, aby zegar biologiczny pokazywał dopiero południe. Przede wszystkim zgłoś sie do lekarza i zrób profilaktyczne badania. 

Twój Trener https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk