Zielona Herbata – detoks i spalanie tłuszczu

Zielona herbata o jej zalety - Gosia Klos

Zielona Herbata – detoks i spalanie tłuszczu. Zielona herbata jest zawsze uwzględniona w diecie osób, które monitorują swoje zdrowie. Ten napój jest bardzo przydatny dla organizmu. Udowodniono, że przedłuża życie, chroni przed rakiem, zmniejsza ryzyko chorób serca i naczyń.

Moje plany treningowo – dietetyczne pomaga kobietom w osiągnięciu ich celów ciała z łatwością i efektywnością, pomagając wybrać odpowiednie plany posiłków i skuteczne treningi.

Ponadto regularne picie zielonej herbaty pomaga utrzymać szczupłą sylwetkę. Pomaga zrzucić wagę dla osób z nadwagą. Zielona herbata wspomaga utratę wagi nie tylko ze względu na wzrost tempa metabolizmu. Inne przydatne właściwości tego napoju są również znane, na przykład: zielona herbata jest łagodnym moczopędnym, a zatem pomaga usunąć nadmiar płynów z organizmu.

Polifenole, które są zawarte w nadmiarze w zielonej herbacie, przyczyniają się do zwiększonej wymiany ciepła w organizmie w wyniku przetwarzania odroczonych tłuszczów. Badania wykazały, że jeśli wypijesz 3-6 filiżanek zielonej herbaty dziennie, objętość spalonego tłuszczu wzrośnie o około 45%.

CZYTAJ WIĘCEJ; ZIELONA HERBATA

Jedną z korzystnych właściwości zielonej herbaty jest zdolność do obniżania poziomu cukru we krwi i stłumienia uczucia głodu, co bardzo sprzyja utracie wagi: wystarczy wypić filiżankę zielonej herbaty na pół godziny przed posiłkiem, więc że podczas obiadu można zjeść o wiele mniejszą ilość jedzenia niż zwykle.

Herbatę należy pić bez cukru. Nawet bez słodzika, opartego na aspartamie, jest znany jako bardzo niebezpieczny związek chemiczny. Aby nadać temu napojowi trochę smaku, możesz dodać do herbaty kawałek cytryny, gałązkę melisy lub mięty lub trochę suszonych jagód.

Aby wzmocnić efekt, możesz dodać do herbaty odrobinę cynamonu lub suchego imbiru. Pomoże to zmniejszyć ilość kalorii. Jeśli pijesz zieloną herbatę schłodzoną, twoje ciało wyda dodatkową energię na rozgrzanie napoju. Średnio, aby podnieść temperaturę jednej filiżanki herbaty, organizm wydaje około 50 kalorii.

Jak przygotować zieloną herbatę  do odchudzania? Istnieją dwa rodzaje herbaty:

Wypróbuj teraz, aby jak najszybciej zobaczyć najlepszą wersję siebie.

# 1. Luźne liście herbaty. Weź czajniczek i dodaj 1 łyżkę liści zielonej herbaty. Następnie wlej do kubka gorącą wodę. Poczekaj 3-5 minut.

# 2. Torebki zielonej herbaty. Weź kubek, wlej tam gorącą wodę i dodaj zieloną torebkę. Poczekaj 3-5 minut.

Podziel się tym ze znajomymi i rodziną i daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej.

Moje plany treningowo – dietetyczne pomaga kobietom w osiągnięciu ich celów ciała z łatwością i efektywnością, pomagając wybrać odpowiednie plany posiłków i skuteczne treningi.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk