Tylko 2 Składniki Pasty Antycellulitowej – brazylijski sekret

Tylko 2 Składniki Pasty Antycellulitowej – brazylijski sekret. Uparty tłuszcz, który wygląda paskudnie na twoich udach, brzuchu, pośladkach i ramionach, jest najgorszym koszmarem, szczególnie dla kobiet! Cellulit nie zna ograniczeń wiekowych i wagowych, i jest prawdopodobnie jedną z najtrudniejszych kwestii do usunięcia.

Moje plany treningowo – dietetyczne pomaga kobietom w osiągnięciu ich celów ciała z łatwością i efektywnością, pomagając wybrać odpowiednie plany posiłków i skuteczne treningi.

Nie ma jednak wątpliwości, że najlepsze, bezbłędne, stonowane ciała należą do brazylijskich kobiet. Dlatego dzisiaj przedstawię najcenniejszy brazylijski sekret, który pomoże ci pozbyć się cellulitu niemal natychmiast!

Tę tajemnicę wykorzystali również liczni dermatolodzy, którzy obciążą cię fortuną za „skuteczne” leczenie, ale w rzeczywistości to tylko ta naturalna recepta, którą proponuję!

Chcesz poznać sekret? To takie proste – kofeina!

Kofeina zmniejsza obrzęk wokół tłuszczu i napina go, czyni go gładkim i elastycznym. Regularne stosowanie kawy w leczeniu cellulitu zapewni wspaniałe efekty już po kilku tygodniach!

Peeling do kawy jest jednym z największych cudów dla twojego ciała. Jest niezwykle skuteczny i oferuje wiele korzyści zdrowotnych, takich jak:

Przeciwutleniacze
Kawa zawiera kofeinę, jako główną substancję chemiczną, która jest naturalnym przeciwutleniaczem, a dzięki temu jest niezwykle korzystna. Po zastosowaniu peelingu kawowego skóra wchłania ten przeciwutleniacz i zapobiega przedwczesnemu starzeniu.

Mianowicie, przeciwutleniacze są wyjątkowo korzystne, ponieważ mają właściwości przeciwrakowe, neutralizują działanie wolnych rodników, które mogą uszkadzać wewnętrzną warstwę skóry i tworzyć plamy starcze i zmarszczki. Pomagają również w zapobieganiu chorobom serca.

Łuszczenie się
Wszystkie zabiegi kosmetyczne powinny obejmować zabiegi eksfoliacji. Ten peeling kawowy jest niesamowity do złuszczania skóry. Zabieg ten usunie pozostałości brudu i martwej skóry, dzięki czemu skóra będzie wyglądać świeżo, promiennie i odmłodzona. Po eksfoliacji skóra może efektywniej wchłaniać wilgoć.

Przepływ krwi
Kofeina zawarta w peelingach do kawy poprawia przepływ krwi, a tym samym zmniejsza widoczność cellulitu. Czasami peelingi kawowe są nawet stosowane w przypadku żylaków. Ponadto zastosowanie tych peelingów poprawia również jakość skóry, ponieważ pomaga w eliminacji toksyn i tłuszczów nagromadzonych w skórze, poprzez wyciskanie i masowanie.

Tekstura skóry
Kofeina jest środkiem rozszerzającym naczynia krwionośne, co oznacza, że ​​zwęża naczynia krwionośne w skórze. Innymi słowy, napina naczynia krwionośne i ujędrnia je, co powoduje poprawę tekstury skóry.

Aromaterapia
Liczne zabiegi aromaterapii wykorzystują cudowny olej kawowy. Jego zapach jest bardzo przyjemny i działa jako środek przeciwdepresyjny i może wyeliminować uczucie mdłości. Co więcej, jest to również bardzo korzystne, ponieważ może oczyścić umysł z nadmiernych myśli.

Wystarczy, że zawsze pod prysznicem zastosujesz piling z fusów/ Ja tak robię od 3 lat i nie mam w ogóle cellulitu czy nabrzmiałych nóg, ale też regularnie ćwiczę 5-6 razy w tygodniu. Zabiegi to tylko 5% całego procesu odchudzania. Musisz dbac o jedzenie i swój trening. Inaczej nie zobaczysz efektów takich jakich chcesz.

Moje plany treningowo – dietetyczne pomaga kobietom w osiągnięciu ich celów ciała z łatwością i efektywnością, pomagając wybrać odpowiednie plany posiłków i skuteczne treningi.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk