NOGI gładkie i bez cellulitu – jak to zrobić

NOGI gładkie i bez cellulitu – jak to zrobić. Kawa jest z pewnością najczęściej spożywanym napojem na całym świecie. Codziennie przygotowujemy kawę. Kiedy budzimy się rano, pijemy kawę. Jednak wyrzucamy to, co zostało na dnie kubka i to prawdopodobnie największy błąd, jaki możemy zrobić. Mianowicie wydaje się, że to czarne złoto jest nieocenione.

Tu nadzoruję twoją dietę i trening

Wszystko, to co musisz zrobić, to rozłożyć fusy z kawy na papierze położonym na płaskiej platformie i pozwolić na wysuszenie. Następnie jest gotowa do użycia. Podłoże do kawy może być wykorzystywane na wiele sposobów, a ja ujawnię parę z nich:

Środek Cellulit
Prawdopodobnie zauważyłaś, że większość produktów cellulitu, które kupujesz, to przede wszystkim kofeina. W związku z tym można użyć trochę oleju i kawy, aby stworzyć znacznie tańszą i podobnie skuteczną alternatywę dla zwalczania cellulitu, zamiast kupować drogie kosmetyki.

Mydło
Kawa ma działanie ujędrniające skórę, co może jednocześnie zapewniać efekt peelingu. Znakomity!Włosy Bogate w składniki odżywcze ziaren kawy mogą pobudzić Twoje włosy i sprawić, że będą promienne. Jest niezwykle skuteczny, ale zauważ, że działa to tylko w przypadku ciemnych typów włosów.

Torby pod oczami
Niezwykła kawa nie tylko Cię obudzi, ale także sprawi, że nie będziesz wyglądać na wyczerpaną. Skóra pod oczami może zostać całkowicie odnowiona dzięki mieszaninie fusów z kawą i odrobiną oliwy z oliwek. Osoby posiadające ekspres do kawy mogą w pełni cieszyć się jego zaletami, ponieważ zużyte poduszki do kawy idealnie pasują do naturalnego kształtu oka.

W lodówce
Niektórzy ludzie regularnie przechowują silnie pachnącą żywność w lodówce, co powoduje, że cuchnie i wymaga czyszczenia. Aby zneutralizować nieprzyjemne zapachy i sprawić, by zawartość lodówki była jeszcze bardziej apetyczna, należy umieścić w lodówce filiżankę fusów.

Przeciw mrówkom
Kawa może również pomóc ci z mrówkami. Jego zapach jest tak silny, że mrówki się zacierają i nie mogą znaleźć drogi przez swoje buraki, by siać spustoszenie.

Przeciw pchłom
Jeśli twój pies mapchły, nie panikuj. Zamiast tego użyj wilgotnej kawy i wmasuj ją w futro i skórę psa. Kawa naturalnie zwalnia psa z pcheł i pozostawi przyjemny zapach.

Przeciw osom
To nie zadziała, jeśli po prostu położysz proszek gdzieś. Zamiast tego ułóż fusy w bezpiecznym słoju i zapal je zapałką, co spowoduje parowanie / kondensację. To rozprasza nawet najbardziej uparte osy w ciągu kilku sekund. Mają węszącą reakcję na zapach kawy.

Przeciw ślimakom
Ślimaki nienawidzą kawy. Jeśli chcesz chronić swoje kwiaty, po prostu rozłóż kawę na ziemi. Ślimaki nienawidzą kawy, więc możesz być pewna, że to ich wyeliminuje.

Przerażenie kota
Kawa może również pomóc tym, którzy są zirytowani przez bezpańskie koty. Po prostu rozłóż trochę kawy wokół domu, a stworzy ona niewidzialną barierę, koty będą trzymane na odległość.

Kompost
Chociaż początkowo brzmi to jak obrzydliwe i bezużyteczna informacja, ale musisz wiedzieć, że robaki uwielbiają fusy z kawy. Jeśli umieścisz fusy w kompoście, możesz spodziewać się wielu dżdżownic, które następnie będą kolonizować. W ten sposób zapewnisz znacznie wyższą produkcję.

Nawóz
Fusy z kawy mogą być doskonałe jako nawóz. Jest niewiarygodnie bogaty w składniki odżywcze, między innymi zawiera azot, potas i fosfor, i jako taki pomaga roślinom rosnąć.

Dlatego miłośnicy kawy mają teraz wiele powodów, aby cieszyć się kolejnym kubkiem!

Tu nadzoruję twoją dietę i trening

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk