Zgrabne Nogi – Trening Video

Zgrabne nogi jak o nie zadbać - Gosia Klos

Zgrabne Nogi – Trening Video.Tłuszcz jest przechowywany w kobiecych udach, brzuchu, ramion  i trudno jest zrzucić tłuszcz z brzucha, pośladków i ud, niż z innych obszarów ciała. Tłuszcz przechowywany wokół brzucha, pośladków i ud u kobiet wydaje się działać jako rezerwy dla potrzeb energetycznych. W rezultacie kobietom ciężko jest spalić tłuszcz, aby mieć szczupłe nogi i uda w porównaniu z mężczyznami.

Wymienione tutaj ćwiczenia na szczupłe nogi są bardzo proste i nie wymagają specjalnego sprzętu ani ciężarków. Najlepszym aspektem tych ćwiczeń jest to, że możesz je wykonywać w zaciszu własnego domu, nie wychodząc na siłownię. Taki trening wykonujemy również na treningach online Skype w domu. Jest motywacja i wycisk.

Płonący tłuszcz nagromadzony wokół ud i nóg wymaga dużo cierpliwości, ponieważ upłynie sporo czasu, zanim zauważysz topnienie najtrudniejszego tłuszczu w twoim ciele. Tłuszcz zostaje utracony z całego ciała podczas treningów odchudzających. Nogi i uda to ostatnie miejsca, w których można schudnąć i mieć szczupłe nogi. Staje się jednak łatwiejsze, aby uzyskać zgrabne uda, jeśli regularnie korzystasz z następujących ćwiczeń przez miesiąc, a następnie zmieniając.

Zacznijmy teraz, abyś cieszyła się ze  szczupłych nóg i ud. Zaczynamy. 

1.Pojedyncze koła nogami.

Koła pojedynczej nogi działają na mięśnie brzucha, biodra, ścięgna udowe i wewnętrzne i zewnętrzne uda.

Jak wykonać pojedyncze koło u jednej  nogi:

Połóż się na plecach. Połóż ramiona na boki, a dłonie skieruj w dół. Zacznij od jednej stopy, którą dajesz w górę w kierunku sufitu.  Obróć nogę lekko na zewnątrz. Oddychaj i wstrzymaj oddech, zaznaczając krąg podnoszoną nogą. Porusz całą nogą, pozostawiając resztę ciała nieruchomo. Obróć nogę około 5 razy zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Przełącz się z drugą nogą i powtórz to 3-5 razy.

 

 

2.Skoki w górę.

Skoki na stopach muszą być częścią każdego treningu, którego celem są nogi.

Jak zrobić Jump Squats:

Przy odpowiedniej postawie stup, które są rozstawione na szerokość barków. Zegnij kolana do około 90 stopni i wyskocz do góry jak tylko potrafisz. Wyląduj miękko, pochłaniając uderzenie ugiętymi kolanami do pozycji przysiadu. Zrób to dla 3-4 zestawy po 12 powtórzeń.

 

 

Jeśli masz problem z ułożeniem planu treningowego i dietetycznego, a chciałabyś zacząć ćwiczyć w domu i normalnie sie odżywiać, napisz do mnie i zacznij pracować ze specjalistką. Treningi online pomogą ci zmotywować się do działania, moja kontrole i wycisk.

Motywacja to podstawa w każdym wieku, a bez tego ani rusz.

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk