Brzucho – 5 minutowy trening – Video

Trening na brzuch - piłka

Brzucho – 5 minutowy trening – Video. Utrata tłuszczu z brzucha może być naprawdę trudna i wiele kobiet po prostu rezygnuje z tego. Istnieje wiele diet i ćwiczeń fizycznych, które powinny zapewnić zmniejszenie masy ciała i zmniejszenie tłuszczu w mięśniach  brzucha, ale nie zawsze działają.

Oto lista ćwiczeń, które pomogą Ci zmniejszyć brzuch, biodra i uda we własnym domu.

1.Połóż się na boku z ramionami. Następnie umieść stopy płasko na podłodze i zacznij podnosić biodra, aż ciało utworzy linię prostą od kolan do ramion. Powinnaś przytrzymać pozycję przez kilka sekund, a następnie obniżyć ją w pozycji wyjściowej. Powtórz to 10 razy 4 serie.

 

 

2.Zacznij od pozycji stojącej. Twoje stopy powinny być rozstawione na szerokość barków. Następnie opuść ciało do pozycji przykucniętej, kładąc dłonie na podłodze przed sobą. Zabierz stopy z powrotem i opuść klatkę piersiową, aby wykonać pompkę u góry.  Trzymając stopy w pozycji wyjściowej, wstań, a następnie wyskakuj w powietrze, utrzymując ręce nad głową.

 

 

3.Powinnaś położyć się na plecach z rękami pod tyłkiem. Następnie podnieś stopy podłogi utrzymując stały poziom reszty ciała. Przytrzymaj przez kilka sekund i opuść nogi  nie dotykając podłogi. Zrób to 10 razy 4 serie.

 

Są to doskonałe ćwiczenia na brzuch i biodra. Zrób je każdego dnia, a po upływie zaledwie jednego miesiąca zobaczysz wyniki. Stracisz dodatkową wagę, twój brzuch zostanie zmniejszony i nareszcie dostaniesz ciało, o jakim zawsze marzyłaś. Nie myśl dwa razy, zacznij od ćwiczeń właśnie teraz.

Oczywiście do tego musisz dodać cardio i dietę indywidualną. Zobaczysz efekty jeszcze większe. Pij dużo wody. Ja sobie gotuje kompoty, które są szybkowchłanimalne. Zródło witamin i jabłek czy śliwek nie ma równych ze zwykłym sokiem ze sklepu. Do jabłkowego kompotu dodaje jeszcze cynamon, aby zwiększyć intensywność smaku. Nie słodzę oczywiście.Wszystko naturalne wypijam po 20 min gotowania i ostudzenia.

Wszystko zależy od was jaki kompot zrobicie, ale najważniejsze jest to aby zrobić go samemu, a nie kupować sklepowy kompot, który jest nawalony cukrem.

Po dietę i trening rozpisany indywidualnie napisz na 

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk