Zestaw Ćwiczeń na Twoje Ramiona - VIDEO


Kup Dietę i Trening

Zestaw Ćwiczeń na Twoje Ramiona – VIDEO. “Nie mam siły w ramionach czy mam słabe ręce”. Jeśli kiedykolwiek to powiedziałaś (lub nawet pomyślałaś), to jest dla ciebie wyzwanie. “Kobiety często bardzo krytycznie podchodzą do swoich ramion” “Ale potem są zaskoczone i szybko reagują, gdy zaczynają używać ciężarów.” Poprzez integrację treningu oporowego z rutynowym treningiem poprawiasz postawę, koordynację, stabilność i oczywiście siłę – i możesz nawet wpływać na skład ciała  i zwiększającą masę beztłuszczową (gładkie, stonowane, silne mięśnie).

Ćwiczenia wybrane dla Ciebie w tym Video, zostało wyróżnione jako najlepsze dla aktywacji  mięśni ramion – innymi słowy, te ruchy dają ci najlepszy efekt. Wyzwanie zaczyna się powoli, z jednym ćwiczeniem dziennie, abyś nauczyła się odpowiedniej formy i nie za bardzo się boli podczas treningu. Wraz z upływem miesiąca zaczniesz wykonywać więcej zestawów i powtórzeń oraz łącząc ćwiczenia w super-zestawy i obwody dla jak największej korzyści. “Będziesz silniejsza i bardziej funkcjonalna w czynnościach domowych czy w pracy.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby ukończyć wyzwanie, to para hantli. Zacznij od 1 kg, chociaż możesz zwiększyć wagę lub użyć różnych hantelek dla różnych ćwiczeń. Wszystko zależy od stopnia zaawansowania treningu w domu lub na siłowni. Na początku ciężar nie jest ważny, ale technika, aby poczuć, jak ćwiczą mięśnie – zarówno przy wysiłku (popychaniu lub ciągnięciu), jak i po zwolnieniu. W dni, w których robisz więcej niż jeden zestaw (oznaczone jako “x2” lub “x3”), weź jedną minutę przerwy przed rozpoczęciem następnego, a w dni, które mają więcej niż jedno ćwiczenie, rób je z powrotem  z minimalnym odpoczynkiem, wykonując tylko jednominutową przerwę między seriami, jeśli jest ich więcej.

Zestaw Ćwiczeń na Twoje Ramiona – VIDEO. Pamiętaj o rozgrzewce i Cardio na koniec treningu. Odpowiednia dieta na pewno dużo pomoże. Kliknij w obrazek i działaj.

 Po więcej na temat współpracy napisz

[email protected]

Gosia Klos

Poprzedni
Następny
Akademia Kocham Fitness | Grupa Mentoringowa Małgorzaty Kłos
%d bloggers like this: