ABS – Ćwiczenia w Domu – Sprawdź

Brzuszek i 6 ćwiczeń - Video

ABS – Ćwiczenia w Domu – Sprawdź. Wiele kobiet nie docenia wagi swoich mięśni brzucha. Mocne, stonowane i zdefiniowane brzuszki robią o wiele więcej w Twoim organizmie niż tylko poprawiają wygląd i pomagają dopasować się do swoich dżinsów. Twoje mięśnie brzucha należą do grupy mięśni skośnych, poprzecznych i prostych. Podstawową funkcją mięśni brzucha jest ochrona narządów wewnętrznych oraz stabilizacja kręgosłupa i całej sylwetki,  które są najważniejszymi tkankami podtrzymującymi twoje ciało. Pomagają ci nawet wtedy, gdy nie zdajesz sobie z tego sprawy, na przykład odpowiednio wspierasz kręgosłup, poprawiając siłę górnego ciała i pomagając zminimalizować ryzyko kontuzji.

Jest tak wiele ćwiczeń na abs do wyboru, że może wydawać się niemożliwe, aby wymyślić odpowiednie ćwiczenia na wzmocnienie kręgosłupa. Moim zdaniem najlepszym sposobem na wzmocnienie mięśni brzucha jest wybór coraz trudniejszych ćwiczeń do wykonania, a nie tylko wykonywanie coraz większej liczby zestawów i powtórzeń.

Podsumowując, możemy trenować mięśnie brzucha codziennie i nie mieć pożądanych efektów, jeśli nie zadbamy o dietę i regenerację efekt przyjdzie bardzo szybko. Pamiętajmy także, aby słuchać własnego ciała i koncentrować się na poprawnych anatomicznie ruchach w trakcie ćwiczeń. Wymyślne programy i ćwiczenia mogą nam jedynie zaszkodzić.

Bardzo dużo z was nie umie i nie wie jak ćwiczyć. Popełniacie dużo błędów, a trening jest nieefektowny. Po 2 miesiącach rezygnujecie, a po 5 twoja waga poszła do góry o 5 kg. Zainwestuj w trenera, który cię pokieruje i nauczy jak ćwiczyć, jak się odżywiać. Napisz od mnie

KLIKNIJ TUTAJ

I na koniec należy pamiętać, że nie od razu Rzym zbudowano jak ja to mówie. Wszystko wymaga czasu. Najważniejsza w procesie budowania sylwetki jest systematyczność oraz cierpliwość, a tego wam niestety brakuje.

Teraz zestaw ćwiczeń, na który tak czekacie. Dla początkujących zrób z każdego ćwiczenia po 3 serie 12 powtórzeń lub tak jak jest na Video.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk