Żegnaj Brzuszku – Wyzwanie na Całe Ciało – Gosia Klos

Trening - Wyzwanie na całe ciało - 1 miesiąc plan

Żegnaj Brzuszku – Wyzwanie na Całe Ciało – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg.

Jest tak wiele wymówek, które wymyślamy każdego dnia, aby nie robić czegoś, czego zazdrościmy innym. Na przykład ćwiczenia i powrót do formy. Ile razy chciałaś mieć to idealne ciało, ale po prostu nie masz wystarczająco dużo czasu lub środków, aby na to pozwolić? Nie martw się, nie jesteś jedyna; takich ludzi jest dziesiątki.

Decydując się na zbadanie problemu, przychodzi Ci do głowy dość ciekawy i dość oczywisty fakt – ludziom nie udaje się z dwóch powodów: są leniwi lub nie mają pod ręką odpowiedniego planu treningowego. Niestety, ale nie mogę Ci pomóc, jeśli źródłem wszystkich Twoich problemów jest Twoje własne lenistwo, ale odpowiednia rutyna treningowa to coś, co właśnie stworzyłam dla ciebie. Na samym dole masz jeszcze ode mnie fajna niespodziankę, która na pewno ci pomoże.

Jest to częściowo plan treningowy, a częściowo wyzwanie. Wszystko, czego będziesz potrzebować, to chęć w motywacji w ciągu miesiąca i trochę wysiłku, jak na czas – nie potrzeba dużo czasu, ponieważ wyzwanie obejmuje tylko trzy ćwiczenia. Mają tylko trzy dni, ale mogą pomóc ci ujędrnić całe ciało.

Jak wspaniale to jest wyzwanie?

Uważam, że to całkiem niesamowite aby podzielić się z wami tym wyzwaniem. Czy uważasz, że jesteś wystarczająco silna, aby przezwyciężyć swoje lenistwo i udać się do wymarzonego ciała?

1.Zakroki do tyłu z podskokami.

Trzymaj górną część ciała prosto, z ramionami do przodu, podnieś brodę (wybierz punkt, na który patrzysz przed sobą, aby nie patrzeć w dół). Zawsze angażuj swój kręgosłup. Zrób krok do przodu jedną nogą, opuszczając biodra, aż oba kolana zostaną ugięte pod kątem około 90 stopni. Upewnij się, że przednie kolano znajduje się bezpośrednio nad kostką, nie jest wypchnięte zbyt daleko i upewnij się, że drugie kolano nie dotyka podłogi. Utrzymuj ciężar na piętach, gdy cofasz się do pozycji wyjściowej. Zrób 12 powtórzeń.

Nogi - Zakroki do tyłu

2.Przysiady z rękoma na karku.

Zacznij stać ze stopami szerszymi niż szerokość ramion. Z lekko wygiętymi plecami, odchyl biodra do tyłu, ugnij kolana i obniżaj ciało, aż uda będą ustawione równolegle do podłogi, a łokcie dotkną kolan. Skupiając ciężar ciała na piętach, podnieś się do pozycji wyjściowej. Ramion załóż na kark. Zrób 12 powtórzeń. 

Przysiady z rekoma na karku

3.Pompki.

Przyjmij pozycję deski z wyprostowanymi rękami i nogami, ramionami powyżej nadgarstków. Weź wdech, a podczas wydechu zegnij łokcie na boki i opuść klatkę piersiową w kierunku ziemi. Zatrzymaj się, gdy tylko ramiona zrównają się z łokciami. Weź wdech, aby wyprostować ramiona. To liczy się jako jeden przedstawiciel. Jeśli jest to zbyt trudne, wykonaj to ćwiczenie z kolanami na podłodze.

Pompki

Mam dla was niespodziankę za darmo, która może pomóc w odchudzaniu początkującym osobom. Jedynie co musisz zrobić to udostępnić dalej artykuł.

Kliknij tutaj i zacznij działać.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk