Ćwiczenia na pośladki lepsze od Przysiadów – Video – Gosia Klos

Jak powiekszyć swoje pośladki

Ćwiczenia na pośladki lepsze od Przysiadów – Video – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Każdy chce mieć ładny, stonowany tyłek, ale nie każdy zna najlepszy sposób na jego zdobycie. Większość ludzi uważa, że ​​przysiady to najlepszy sposób na zdobycie wymarzonego tyłka, ale to po prostu jest nieprawda. Spójrzmy prawdzie w oczy, przysiady są okropne, nudzą się po około 10. Prawda jest taka, że nie kazdy może wykonać przysiady ze względów zdrowotnych na przykład ci z nas, którzy mają chore kolana.

Powiem Tobie więcej, możesz zrobić, aby uzyskać ten lepsze pośladki bez robienia ani jednego przysiadu. W tym artykule znajduje się 3 ćwiczeń, które pomogą uzyskać zgrabny tyłeczek, które działają lepiej niż przysiady.

Możesz te ćwiczenia wykonać w domu. Dodaj do tego cardio i odpowiednie posiłki. Ważne jest abyś spożywała 5 posiłków, bez pieczywa i słodyczy.

1.Wznosy nogi do góry leżąc na macie.

W tym ćwiczeniu zaczynasz od położenia się na plecach z ugiętymi kolanami, stopami blisko pośladków. Wyprostuj jedną nogę i ściśnij pośladki, unieś biodra i oderwij się od podłogi. Opuść tyłek, a pośladek unieść nad podłogą, i powtórz to bez dotykania ziemi. Pamiętaj, aby zamienić nogi! 3 X 20 Powtórzeń.

Pośladki z jedną nogą u góry

2.Plank z jedną nogą u góry.

Zacznij w pozycji deski, oba kolana lekko ugięte. Zegnij jedno kolano pod kątem 90 stopni, zegnij stopę i kopnij ją w kierunku sufitu tak wysoko, jak tylko możesz. Pauza i zmień stronę. Powtarzaj przez 1 minutę przed zmianą nóg.

PLANK z nogą do góry - Gosia KLos

3.Skłony do przodu na jednej nodze z hantelką.

Ponownie, twoja pozycja wyjściowa powinna być stojąca, ze stopami rozstawionymi na szerokość bioder. Różnica polega na tym, że prawa stopa powinna znajdować się kilka cm przed lewą. Również lewe kolano powinno być lekko ugięte. Trzymając mocno i prosto kręgosłup, pochyl się powoli do przodu. Upewnij się tylko, że lewa stopa jest wyrównana z kręgosłupem. Następnie dotknij ziemi obiema rękami, zanim powrócisz do pozycji stojącej. Powtarzaj to ćwiczenie przez 1 minutę przed zmianą stron.

Pośladki - Skłony do przodu z obciążeniem

Mam dla was niespodziankę za darmo, która może pomóc w odchudzaniu początkującym osobom. Jedynie co musisz zrobić to udostępnić dalej artykuł.

Kliknij tutaj i zacznij działać.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk