Bioderkowy Trening dla Każdego - 1 cm na Tydzień - Gosia Klos


Kup Dietę i Trening

Bioderkowy Trening dla Każdego – 1 cm na Tydzień – Gosia Klos

Zaledwie 8 minut dziennie i masz minus 1 cm na udach w tygodniu jeśli oczywiście dodasz odpowiednią dietę.  To najlepszy zestaw ćwiczeń na biodra z tych, które cwiczyłaś. Czekam na komentarze, ale tylko od tych, którzy znaleźli siłę do rozpoczęcia ćwiczeń. Pamiętaj, że 8 minut dziennie pozwoli ci dopiero wejść w cały układ treningowy. Następny tydzień dodaj kolejne 8 minut i tak co, aż będzie miesiąc i zobaczysz efekty. Na te 2 ćwiczenia poświęć poświęć 4 minuty. 4 serie po 20 powtórzeń. 

1.Zakrok do przodu i tyłu.

– Stań prosto z prostym kręgosłupem. Wyciągnij ramiona do poziomu klatki piersiowej przed sobą. – Zrób krok do przodu jedną nogą. Przednie uda powinny być równoległe do podłogi. Opuść tylne kolano. – Obróć tułów w kierunku nogi, która wyszła, trzymając ręce wyciągnięte. Wepchnij z powrotem do pozycji wyjściowej.

Wykroki do tyłu i przodu

2.Przysiady na krześle.

Do tego ćwiczenia potrzebne jest krzesło. Stopę połóż na krześle, a druga noga jest wysunięta do przodu tak aby kolano nie wychodziło za palce stup. Po zakończeniu ćwiczenia zmień nogę.

Przysiady na krześle - Gosia Klos

Ćwiczenia te dla jednych będzie łatwe, a dla innych trudne. Wszystko zależy od twojego wytrenowania. Więc bez marudzenia, spróbuj wykonać te ćwiczenia, bo tak to nigdy nie zaczniesz. Powodzenia!

Poprzedni
Następny
Akademia Kocham Fitness | Grupa Mentoringowa Małgorzaty Kłos
%d bloggers like this: