Zdrowy styl życia koryguje złe geny – Odchudzanie

odchudzanie, 4 wskazówki

Zdrowy styl życia koryguje złe geny – Odchudzanie. Kiedy myślisz o zdrowym stylu życia, pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy, jest to, że wpływa to na twoje perspektywy fizyczne. To prawda – im zdrowsza jest dieta, tym lepiej wyglądasz, ale jest coś jeszcze. Rzecz w tym, że ostatnie badania dowodzą, że sposób w jaki żyjesz może wpływać na twoje geny.

Co to znaczy?

Oznacza to, że wielu rzeczy można zapobiec, a niektóre złe geny mogą zostać zmienione, dzięki czemu nie zrobią nic trudnego, jeśli tylko zwrócisz uwagę na styl życia. Dzisiaj podzielę się z wami kilkoma przykładami tego, jak zdrowy styl życia może poprawić wasze samopoczucie i jak może wyeliminować złe geny. Nie ma nic skomplikowanego w rzeczach, które zamierzamy ci złamać; niektórzy z was mogą to robić codziennie.

Tutaj przyjmuję zgłoszenia do współpracy!

# 1. Zielona herbata

Większość pije zieloną herbatę albo dlatego, że ci się to podoba lub chcesz stracić na wadze. Oczywiście nie ma nic złego w tym, że to właśnie spożycie zielonej substancji wpływa na procesy starzenia się; spowalnia ich.

# 2. czosnek

Nie każdy jest fanem czosnku, ponieważ wywołuje nieprzyjemny zapach z ust, ale jest w stanie zabić wszystkie komórki rakowe w organizmie.

# 3. Wypracowanie

Ponieważ okazuje się, że regularne wizyty na siłowni lub treningi w domu nie tylko wzmacniają ciało, ale także wzmacniają układ odpornościowy i zapobiegają występowaniu takich chorób jak choroby serca i cukrzyca, rak.

# 4. Alkohol

Alkohol nie wpływa na twoje ciało w dobry sposób, zabija wiele genów, co prowadzi do słabej pamięci. Mało tego jeśli jesteś na diecie i trenujesz, jaki sens jest pić alkohol? Albo jedno, albo drugie.

# 5. Nikotyna

Oprócz alkoholu, nikotyna nie ma dobrego wpływu na ciebie. Prawda jest taka, że prowokuje wszystkie komórki rakowe tłumione przez czosnek i wszystkie inne składniki.

Teraz, gdy wiesz, co jest dobre i złe dla ciebie i twoich genów, z pewnością dokonujesz wyboru mądrze! Tylko mi nie mów, że się nie da z tym coś zrobić! Jak to jest, że wydajecie kasę na wczasy, alkohol czy papierosy, a na swoje zdrowie nie macie?

Ciągle słyszę, że nie mam pieniędzy na trenera czy treningi, ale jak przeglądam wsze profile na fb, to alkohol jeje się co tydzień, a do tego papierosek, a pózniej się zastanawiasz skąd masz guza na piersi, PCOS czy inne choroby, o których pewnie nie słyszałaś.

Każda dieta i trening czy oczyszczanie trzeba zrobić z głową! I z kimś, kto się zna na tym.

Do każdego oczyszczania trzeba dodać trening personalny i odpowiednie żywienie. Jeśli nie wiesz jak sobie z tym poradzić, napisz do mnie na www.mataleo.eu/kontakt

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk