Jak zbudować pośladki – czas na prawdę – Video

Jak zbudować pośladki - Trening

Jak zbudować pośladki – czas na prawdę – Video.  Każda z was chciałaby mieć piękne pośladki, zgrabne nogi i duży biust. Ten 3 cel to już nie u mnie zrobicie, ale nad pośladkami i nogami możemy wspólnie popracować. Oczywiście dotarcie do celu tak szybko, jak to możliwe, oznacza brak mięśni. Możesz ciągnąć najlepszy na świecie program treningowy wypełniony najlepszymi ćwiczeniami budowania mięśni, ale jeśli podejdziesz do niego z połowicznym wysiłkiem, otrzymasz tylko marne wyniki.

Jakie są najważniejsze wskazówki, techniki, ćwiczenia i porady dotyczące treningu nóg? Oto najważniejsze wskazówki, które należy wziąć pod uwagę podczas treningu nóg. Sprawdź uważnie poniższą listę i włącz poradę do swojej rutyny lub zgłoś sie do mnie na  Kliknij Tutaj.

1. Zaatakuj Nogi jako słaby punkt.

„Jestem głęboko przekonana, że wykroki i przysiady są najlepszym ćwiczeniem do osiągania dużych pośladków, ponieważ są to ruchy wielopunktowe, które wykorzystują wszystkie mięśnie nóg i pośladków”. Sprobuj jedno z lepszych ćwiczeń na pośladki naprzemienne wykroki.

2. Zacznij od przysiadów. Kropka.

Opierając się na ostatniej końcówce, po prostu musisz robić przysiady. Możesz myśleć, że każde ćwiczenie na nogi zbuduje twoje uda, jeśli będziesz wystarczająco ciężko pracować, ale tak nie jest.

Tak jak w przypadku każdej grupy mięśni, wybranie najbardziej wymagającego ruchu i zrobienie tego najpierw podczas treningu, gdy poziom energii jest wysoki, przyniesie największe korzyści.

3. Zjedz  głęboko

„Pełny zakres ruchów jest najlepszy, ponieważ uderza w cały mięsień”. Jeśli wykonujesz połowę powtórzeń, nie pracujesz całkowicie nad mięśniem. To powiedziawszy, skutecznym sposobem na całkowite wyczerpanie mięśni jest wykonanie częściowych powtórzeń po wykonaniu wszystkich powtórzeń pełnego zakresu na końcu zestawu .

Zejście głębiej angażuje pośladki w większym stopniu niż w przypadku płytkich przysiadów, niezależnie od tego, czy wykonujesz przysiady, naciski na nogi, przysiady z hackiem czy inne głębokie ruchy zginania kolan. Jeśli masz dobrą elastyczność, przejdź do punktu, w którym biodra są niższe niż staw kolanowy.

4. Podziel trening na grupy.

Dzień nogi składa się z ćwiczeń dla kilku grup mięśni, jak omówiłam powyżej, przysiady i wykroki są najbardziej wymagających ruchów, które wykonasz w danym tygodniu. Nie możesz ćwiczyć ich codziennie, musisz przejść o co najmniej 48 godzin od ich głównej sesji treningowej. Czyli jak ćwiczysz przysiady to nie możesz tego samego dnia ćwiczyć wykroków czy martwego ciągu..

„Lubię rozdzielić sobie trening nóg na 2 razy w tygodniu, dzięki czemu mogę dać każdej grupie mięśniowej 100 procent”. Najpierw trenuje przysiady, a po pewnym czasie wykonaj jedno ćwiczenie z hantlami.

Do każdego oczyszczania trzeba dodać trening personalny i odpowiednie żywienie. Jeśli nie wiesz jak sobie z tym poradzić, napisz do mnie na www.mataleo.eu/kontakt

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk