Zastosuj Ten trening, a pozbędziesz się grubych RAMION – Działaj

TRENING NA RAMINA

Zastosuj Ten trening, a pozbędziesz się grubych RAMION – Działaj. Wielu z nas walczy z udręczonymi ramionami, ponieważ jest to obszar ciała, który traci elastyczność i utrzymuje się na wadze. Tylko dlatego, że trudniej jest uzyskać stonowane ramiona, nie oznacza, że powinnaś zaraz się poddawać!
Porozmawiajmy o pięciu prostych ćwiczeniach, które mogą sprawić, że Twoje ramiona będą wyglądają niesamowicie. Nie pozwól, żeby ta cześć ciała została w tyle! Ramiona jaki i pośladki muszą wyglądać idealnie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na temat treningu i zasad diety.

1. Podnoszenie ramienia i nogi jednocześnie.

To ćwiczenie jest nie tylko świetne dla twoich ramion, ale także dla nóg i pleców. Aby wykonać to ćwiczenie, po prostu połóż się  na czworakach i jednocześnie wyciągnij prawą rękę i lewą nogę. Trzymaj  przez 15 sekund, dbając o to, by nogi były mocne i plecy proste.

2. Obrót pół-księżyca.

Ćwiczenia kręcone półksiężyca skupiają się na ramionach, bicepsach i tricepsach, które pomogą Ci uzyskać chude ramiona. Wykonaj to ćwiczenie, stojąc z nogami lekko rozstawionymi i wyciągnij ramiona do boku. Obróć kciuki, aż będą skierowane ku górze, a następnie ponownie, aby sięgać naprzód. Spróbuj wykonać 30×4 serie powtórzeń z wyciągniętymi rękami do boku.

3. Podnośniki boczne – PLANK

To ćwiczenie jest trudne, ale dobre dla pleców i ramion. Rezultatem będzie piękne rzeźbione ramiona. W tym celu należy rozpocząć od położenia deski bocznej z nogami ułożonymi, a kolana lekko wygięte. Użyj łokcia do podparcia, gdy podnosi ciało z ziemi i wyciągnij ramię do przodu. Dla początkujących możesz zacząć bez ciężaru, dopóki nie będziesz w stanie dodać sobie po 1 kg. Zrób 10 powtórzeń na każdą stronę.

4. Triceps podniesiony do góry.

Stań z nogami lekko rozstawionymi z ciężarkiem 2 kg w jednej ręce, a drugą ręką trzymając podstawę przeciwnego ramienia. Zdejmij ramię za głowy, a następnie podciągnij do góry. Upewnij się, że trzymasz ręce w pozycji stabilnej, a mięśnie są włączone do pracy. Dodaj większy ciężar, gdy zdobędziesz większą siłę.

Jeśli chodzi o dietę to musicie sie zastanowić, jaki jest Twój cel, czy robiłaś sobie ostatnio badania, czy masz dietetyka przy sobie, aby ci pomógł. W żywieniu człowieka najważniejsze są proporcje między głównymi składnikami odżywczymi w diecie: białkiem, tłuszczem i węglowodanami.

Przy każdej zmianie proporcji występuje inna przemiana materii, inne jest zapotrzebowanie na białko, witaminy, mikroelementy, energię, inna sprawność mechaniczna organizmu, inna czynność umysłu, inne choroby. Jeżeli te proporcje są istotnie odmienne w odżywianiu różnych jednostek czy grup ludzkich, to zrozumienie i porozumienie się takich ludzi między sobą jest trudne, a czasem zupełnie niemożliwe, gdyż inaczej oni myślą. Spośród różnych proporcji między głównymi składnikami odżywczymi najbardziej rozsądne jest spożywanie takich produktów, dzięki którym uzyskujemy proporcje najbardziej korzystne dla organizmu ludzkiego.

Kochani zapraszam do współpracy. Zacznijcie pracować ze specjalistką! 

m.klos@btinternet.com

ANGLIA 

GOSIA KLOS

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk