Zacznij Rano od Tego Ćwiczenia – Efekt Gwarantowany

Cwiczenia od rana

Zacznij Rano od Tego Ćwiczenia – Efekt Gwarantowany

Kiedy zbliża się wiosna – lato, wszyscy szaleją aby poprawić swoją formę i zgubić zbędne kilogramy. Tylko musisz pamiętać, że zanim wkręcisz się w trening i całą opcję swojego celu, trafisz na pewne przeszkody. Tą pierwszą przeszkodą są efekty, które nie widzisz na samym początku.

I to jest dobry znak, bo nigdy nie zobaczysz efektu szybkiej utraty wagi w przeciągu miesiąca. Na pewno poczujesz się lepiej, będziesz miała dużo energii do działania i przygotujesz ciało do większej pracy w kolejnych miesiącach. Kondycją będzie o wiele lepsza i jędrność ciała też się poprawi.

Ja zawsze na początku naszej współpracy powtarzam, że pierwszy czy drugi miesiąc nie jest łatwy, ale warto walczyć o siebie i swoje zdrowie, bo w 86% zgłaszających się do mnie pań na treningi online skype, to  osoby z różnymi chorobami i to już uniemozliwia do szybkiego schudnięcia.

Jestem bardzo zadowolona, że Twoja świadomość uprawiania sportu jest większa niż 10 lat temu, że codziennie ćwicząc, pomagasz sobie wyzdrowieć, być silną i mocną w swoim codziennym życiu.

Poćwicz rano, to doda ci energię na cały dzień i rozluzni twoje plecy.

1. Bardzo często wykonuje te ćwiczenie, ulga dla pleców jest niesamowita. Połóż się na plecach i przyciągnij jedno kolano do klatki piersiowej, obejmując je ramionami. Weź wdech i zegnij drugą nogę. Przytrzymaj przez trzy długie oddechy, opuść przytuloną nogę z powrotem w dół i zmień strony. Pamiętaj aby włożyć ręcznik pod plecy.

2.Rozpocznij poranek w tej relaksującej pozie rozciągającej plecy. Zacznij od przyklejenia kolan i dłoni na ziemi i pleców w pozycji blatu. Zrób wdech, spójrz przed siebie i wypchnij kość ogonową w kierunku sufitu. Zrób wydech, wsuń podbródek do klatki piersiowej, a następnie popchnij kość ogonową z powrotem w kierunku podłogi. Powtórz dziesięć razy.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk