Jak Wyszczuplić Nogi i Uda Prostymi Ćwiczeniami

Jak Wyszczuplić Nogi i Uda Prostymi Ćwiczeniami

Każda kobieta chciałaby mieć piękne i szczupłe nogi. Tylko każda z was ma inną budowę, metabolizm, wiek czy choroby. Do wszystkiego jest potrzebny czas i chęci, a tego w dzisiejszych czasach brakuje.

Najlepszym rozwiązaniem jest wdrożyć stopniowo ćwiczenia po 2-5 minut dziennie, a skończyć na 40 min 2-3 raz w tygodniu i ćwiczyć cały rok. Pierwszy miesiąc ćwiczeń nie przyniesie gładkich i pięknych nóg, ale już 3 miesiące to są efekty.

Cierpliwość to kolejna cecha, która pomaga w osiągnięciu twojego celu, ale czy każdy ja ma? Ja ćwiczę mma od 1.5 roku i cały czas się uczę  i pewnie będę się uczyć przez kolejnych pare lat.

Ja jestem od małego nauczona, że efekty pracy przychodzą na samym końcu, a końca nie widać od razu. Każdego dnia się uczymy w życiu czy pracy, to dlaczego w osiągnięciu celu masz to skrócić do minimum?

Ćwiczenia na nogi u uda ćwicz 3 razy w tygodniu 3 serie po 15 powtórzeń. Przygotuj gumę o niskiej intensywności.

1.Po rozgrzewce kładziemy się na plecach, unosząc stopę do góry, podnosimy również pośladki. Nie przejmuj się jeśli będziesz na początku wykonywać wolnej i mniej powtórzeń. To normalne, ważne abyś wykonała je w 3 seriach i na każdą nogę.

2.Połóż się na boku, złóż gumę na uda i unieś udo do góry tak abyś poczuła napięcie.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk