Oczyszczanie Organizmu z Toksyn – Cukrzyca

Cukrzyca

Oczyszczając swój organizm, zmieniasz siebie. W każdym z nas jest siła, którą możesz zdobyć zmieniają swoje nawyki. Nie będziemy żyć wiecznie, ale żyjmy zdrowo.

Plan zbilansowany to plan na resztę Twojego życia, nie na miesiąc czy dwa. Mówię tutaj o Twoim życiu, które pewnie chciałabyś zmienić, a nie jest to takie proste, bo szybko rezygnujesz i się poddajesz czy to w odchudzaniu czy w życiu prywatym.

Negatywne zdarzenie czy to śmierć bliskich czy poważne choroby, doporwadzają do mniej lub większej depresji czy stresu, a to prowadzi do poważnych chorób w tym Cukrzyca. Na świecie w milionach można by było już policzyć, którzy chorują na cukrzycę. To jest straszne.

Próbujesz różnych diet kupionych w internecie, ale i tak się poddajesz na końcu tej drogi. Łykasz różne tabletki czy suplementy witaminowe. Dla mnie wszystko co jest przetworzone jest rakotwórcze. Wszytko co jest pakowane w torebki foliowe jest szkodliwe.

30 lat temu tego nie było…bynajmniej ja tego nie pamiętam. Były sklepy takie jak Rzeżnik i mięso z ubojni trafiało bezpośrednio od takiego sklepu, bez jakiegokolwiek pakowania. Nie były pakowane w szczepionki czy hormony. Zwierzęta żyją w klatkach, a nie na zewnątrz.

Teraz trafia to do pośredników, którzy pakują to w torebki foliowe, a te trafiają do sklepu. Wyobrażcie sobie jakie te produkty muszą przejść długą drogę, czas aby trafiły na stół. Pózniej po paru latach dowiadujesz się, że masz cukrzyce lub raka.

Czy wiesz ile ludzi choruje na cukrzycę czy raka? a zobaczycie co się będzie działo za 10 lat. Jeśli jesteś zdrowa, zadbaj o to teraz, żeby nie zachorować, ale wiadomo po 40-stym rokiem życia, wszyscy na coś chorujemy.. Nasz system nie wspiera zdrowych ludzi, wręcz odwrotnie.

Wszystkie problemy zdrowotne biorą się od złego jedzenia i brak ruchu. Tylko problem jest taki, że ty kupujesz już jedzenie przetworzone. Nie tyjemy od weglowodanów  Gdy jemy węglowodany, przechowujemy je lub spalamy, a tłuszcz idzie do komórek tłuszczowych, chyba że jesz bardzo dużo kalorii i nie ćwiczysz.

Chorujemy od tłuszczu, a nie od cukru, twoje ciało przechowa go w glikogen lub spali na treningu. chorujemy od nie wiedzy lub błędnej wiedzy w internecie.

W sumie nie wiemy co jemy, a mamy stosować dietę, która wyznacza nam ilość produktu, ale nie jej jakość. Nie wiemy ile tam jest pakowanych hormonów czy antybiotyków, infekcji, nie wiemy gdzie i jak zwierzęta żyją i co jedzą. Takich wiadomości  na ulotce nie znajdziesz.

Jedyną Twoją nadzieją aby przetrwać jest aktywność fizyczna. Po prostu się ruszać i to codziennie, nawet jak zjesz przetworzoną żywność, wypocisz wszystkie toksyny na takim treningu.

Wszystko kręci się na objawach, a nie przyczyn twoich chorób.

Jeśli nie wiesz o co chodzi, to chodzi o kasę. Ona jest najważniejsza niż Ty i Twoje zdrowie..

Ostatnio coraz więcej pań zgłasza się do mnie po 60 – piątym rokiem życia z przeogromną liczbą chorób, które w ogóle nie ćwiczyły, ale zrozumiały, że tylko ćwiczenia mogą zmienić ich stan zdrowia. Ja o tym mówię od ponad 25 lat. Sama jestem przykładem zdrowia, bo na nić nie choruję.

Wyniki są w normie, a menopauza to daleka przyszłość, a jestem kobietą przed 50 – siatką.

Ratujmy się treningiem, to jedyny lek na wszystko i jedzmy „zielone kotlety”.

Ty Zarządzaj swoim zdrowiem, a nie lekarz! 

Kliknij tutaj i umów się na trening osobisty 1 na 1 online.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk