Zacznij dzień od tego Napoju – Przepis

cudowny napój na brzuch

ACV znany również jako ocet jabłkowy jest doskonałym składnikiem dla zdrowia, skóry i włosów. Korzyści z octu jabłkowego naprawdę sprawią, że spojrzysz na ten składnik z całkowitym szacunkiem. Ocet jabłkowy jest najczęściej spożywany na czczo rano. Ocet jabłkowy po zmieszaniu z letnią wodą pomaga oczyścić jelita i utrzymuje zdrowie jelit. Dodatkowe zalety octu jabłkowego spożywanego na pusty żołądek pomagają z czasem zmniejszyć skutki mdłości. Istnieją różne napoje ocet jabłkowy, które można spożywać w celu poprawy zdrowia skóry i dodatkowych korzyści dla zdrowia. Zalety octu jabłkowego wymieniono poniżej wraz z przepisami stosowanymi do przygotowania napoju z octu.

Korzyści z picia octu jabłkowego:

1.Ocet jabłkowy jest bogaty w enzymy i białka, które wspierają wzrost dobrych bakterii w twoim ciele. Te bakterie ustawione w occie jabłkowym zapewniają jej pajęczynę. Ocet jabłkowy jest również bogaty w kwas octowy, który jest świetnym składnikiem dla twojej skóry, włosów i zdrowia twojego ciała.
2.Ocet jabłkowy utrzymuje jelita w czystości i zdrowiu. Pomagają organizmowi w uwolnieniu się od szkodliwych bakterii. Jeśli spożywasz ocet jabłkowy codziennie, pomoże to poprawić układ trawienny twojego ciała, a także przyspieszy proces metabolizmu, prowadząc w ten sposób do zdrowej i promiennej skóry i ciała.
3.Ocet jabłkowy znany jest również ze swojego aromatycznego uroku. Picie tego regularnie pomaga wyeliminować nieprzyjemne zapachy w jamie ustnej, zapewniając świeży i aromatyczny oddech.
4.Ocet jabłkowy jest bogaty w właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne. Te właściwości można poprawić, dodając do niego miód. Miód jest bardzo bogaty w naturalny cukier i jest bogatym źródłem niezbędnych składników odżywczych i enzymów wymaganych przez organizm. Jest także bogatym źródłem przeciwutleniaczy. Właściwości przeciwdrobnoustrojowe i przeciwbakteryjne miodu oraz octu jabłkowego mogą wyleczyć Cię z wielu chorób i nadać skórze promienny wygląd.
5.Ocet jabłkowy jest również doskonałym lekarstwem na spalanie komórek tłuszczowych organizmu. Po spożyciu na czczo szybko przyspiesza proces odchudzania. Proces spalania komórek tłuszczowych w organizmie można przyspieszyć, stosując połączenie miodu i octu jabłkowego wraz z odpowiednią dietą i ćwiczeniami. Aby być świadkiem utraty wagi, wymagany jest specjalny system i pełna cierpliwość, aby wyniki mogły się zaprezentować.
6.Łączenie cynamonu z octem jabłkowym to kolejny świetny środek na odchudzanie i rozwój twojego zdrowia. Składniki odżywcze i enzymy obecne w cynamonie pomagają złagodzić problemy trawienne, takie jak skurcze i niestrawność.

Z dodatkowymi zaletami octu jabłkowego, spożywaj ten napój regularnie na czczo, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Nasiona kozieradki obecne w tym napoju wraz z octem jabłkowym pomagają usprawnić proces metabolizmu i szybko go nasilają. To świetne połączenie składników przeciwdrobnoustrojowych pomaga przyspieszyć proces odchudzania przez skoki. Ocet jabłkowy ma mocny kwaśny smak, który może być nieco trudny do picia dla niektórych osób. Dlatego nasiona kozieradki sprawiają, że smak jest bardziej spożywalny przez dodanie amalgamatu o słodkim i gorzkim smaku.

Składniki wymagane do przygotowania napoju:

1 szklanka letniej wody
2 łyżeczki nasion kozieradki
1 łyżeczka octu jabłkowego

Proces przygotowania octu jabłkowego:

Do szklanki letniej wody dodaj dwie łyżeczki nasion kozieradki. Namocz te nasiona przez noc. Dodaj łyżeczkę octu jabłkowego do szklanki wody następnego dnia rano. Dobrze wymieszaj mieszaninę i spożyj na pusty żołądkek.

Niestety tak jesteśmy skonstruowani. Starzejemy się i nic na to nie poradzimy, ale możemy zmienić proces chorób np. raka czy cukrzycy. Wystarczy zacząc się ruszać i ćwiczyć. oczywiście zapraszam na moje treningi wirtualne jak nie stać cie na trenera osobistego. Są o wile tańsze i jesteś cały czas pod moją opieką. Czas działać i zadbać o siebie!

TUTAJ KLIKNIJ I WYBIERZ SWÓJ PAKIET!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk