Ten napój jest bardzo skuteczny w odchudzaniu po Ciąży

odchudzanie w miesiąc 10 kg

Ten napój jest bardzo skuteczny w odchudzaniu po Ciąży. Cudów nie ma ani w odchudzaniu, ani w życiu osobistym. Wszystkie napoje, suplementy czy tabletki to tylko 5% procesu do tego co musisz zrobić aby schudnąć czy przytyć. Nie ma nic na skróty. Cierpliwość Twoja napewno ci wszystko wynagrodzi. Na wszystko trzeba ciężaao zapracować. Nie da rady w miesiąc schudnąć tyle co tyłaś przez parę lat. Napój ten jest bardzo korzystny dla osób cierpiących na tarczycę. Pacjenci z sercem i chorzy na cukrzycę mogą łatwo schudnąć dzięki temu napojowi na utratę tłuszczu z brzucha.

Składniki, których będziesz potrzebować

2 łyżeczki nasion kopru włoskiego
½ łyżeczki proszku cynamonowego
2 łyżeczki organicznej kawy ziarnistej (ziarna bezkofeinowe i nieprażone)

Metoda

Do garnka wlej 1 szklankę wody. Niech się zagotuje. Teraz dodaj do wody zmielony proszek  ziaren kawy, proszek z nasion kopru włoskiego i proszek cynamonowy. Pozwól składnikom parzyć się w wodzie przez 5-7 minut. Następnie odcedź wodę. Napój odchudzający jest gotowy do użycia. Spożywać ten środek odchudzający dwa razy dziennie, aby schudnąć 10 kg masy ciała w ciągu 1 miesiąca. Jeden warunek to musisz  zacząć ćwiczyć w domu lub na siłowni, gdyż za szybkie odchudzanie to problem będziesz miała ze skórą. Będzie wiotka i po szybkim odchudzaniu będzie luznia. Ziarno kawy poprawia spalanie tłuszczu poprzez zwiększenie tempa metabolizmu organizmu.

TUTAJ KLIKNIJ I WYBIERZ SWÓJ PAKIET!

Nasiona kopru włoskiego poprawiają trawienie, zmniejszają wzdęcia, kwasowość i niestrawność. Zwiększa metabolizm, który pomoże Ci szybciej spalić tłuszcz. Zwiększa również metabolizm i apetyt

Cynamon zawiera wiele przeciwutleniaczy i witamin. Daje energię i poprawia funkcjonowanie serca, wątroby i nerek. Ma działanie przeciwdrobnoustrojowe i przeciwpasożytnicze; zawiera również przeciwutleniacze, które prowadzą do obniżenia poziomu cholesterolu i ciśnienia krwi.

Niestety tak jesteśmy skonstruowani. Starzejemy się i nic na to nie poradzimy, ale możemy zmienić proces chorób np. raka czy cukrzycy. Wystarczy zacząc się ruszać i ćwiczyć. oczywiście zapraszam na moje treningi wirtualne jak nie stać cie na trenera osobistego. Są o wile tańsze i jesteś cały czas pod moją opieką. Czas działać i zadbać o siebie!

TUTAJ KLIKNIJ I WYBIERZ SWÓJ PAKIET!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk