Napój Odchudzający dla Wszystkich Leniwych Kobiet

CUDOWNY NAPÓJ dla kobiet

Napój Odchudzający dla Wszystkich Leniwych Kobiet. Imbirowy napój odchudzający, aby bardzo szybko zredukować tkankę tłuszczową !! Dzielę się tym niesamowitym napojem odchudzającym, który jest bardzo łatwy do przygotowania i bardzo skuteczny. Sama go stosuje codziennie rano od paru miesięcy. Ty możesz go pić to dwa razy dziennie, aby bardzo szybko zmniejszyć tkankę tłuszczową. Dodaj do tego trening poranny z moim planem internetowym.  Kliknij Tutaj i działaj.

Składniki 

1 szklanka wody
1 ”świeży imbir
½ cytryna
¼ łyżki czystego miodu

Metoda jest prosta!

Zagotuj wodę na patelni, a następnie dodaj do wrzącej wody świeżo pokrojony imbir. Gotuj przez 10 minut na małym płomieniu, Następnie pozostaw do ostygnięcia i dodaj miód, sok z cytryny, wymieszaj łyżką. Twój napój odchudzający jest gotowy.

Pij to codziennie dwa razy dziennie, a uzyskasz magiczne rezultaty. Dlaczego? 
Plasterki cytryny mają silne właściwości przeciwutleniające, które pomagają chronić komórki przed uszkodzeniem. Pomaga również w odchudzaniu,  w trawieniu, w oczyszczaniu wątroby, wzmacnia układ odpornościowy i poprawia stan skóry.

Imbir przyspieszy ci metabolizm, zmniejszy odkładanie się tłuszczu i zwiększy bierne spalanie tłuszczu.

Miód kontroluje poziom cukru we krwi i poziom insuliny. Zatem twoje ciało może zmaksymalizować spalanie tłuszczu w celu uzyskania energii, co skutkuje zmniejszeniem ilości tłuszczu.

Czyż to nie jest prosty sposób na piękną sylwetkę? Tak oczywiście, jeśli dodasz odpowiedni trening, odpowiedni odpoczynek i odpowiedni plan żywieniowy. To nie jest tak, że jednym napojem nagle staniesz się szczupła i zbudujesz mięśnie. Na to potrzebny jest czas i ogromny wysiłek. Po 40-stce jest jeszcze gorzej. Wszystko zwalnia, nadchodzi menopaza, wszystko staje sie wiotkie. Więc jednym napojem nic nie zdziałasz.

Sama mam 45 lat i wszystkie kobiety w tym wieku namawiam do odpowiedniego ruchu. Wiem też, że bardzo duża ilość z was już ma jakieś choroby w sobie, bóle w kręgosłupach itd. więc procesz odchudzający staje się bardzo ciężki i dużo potrzeba czasu.

Niestety tak jesteśmy skonstruowani. Starzejemy się i nic na to nie poradzimy, ale możemy zmienić proces chorób np. raka czy cukrzycy. Wystarczy zacząc się ruszać i ćwiczyć. oczywiście zapraszam na moje treningi wirtualne jak nie stać cie na trenera osobistego. Są o wile tańsze i jesteś cały czas pod moją opieką. Czas działać i zadbać o siebie!

TUTAJ KLIKNIJ I WYBIERZ SWÓJ PAKIET!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk