Napój Odchudzający dla Wszystkich Leniwych Kobiet


Kup Dietę i Trening

Napój Odchudzający dla Wszystkich Leniwych Kobiet. Imbirowy napój odchudzający, aby bardzo szybko zredukować tkankę tłuszczową !! Dzielę się tym niesamowitym napojem odchudzającym, który jest bardzo łatwy do przygotowania i bardzo skuteczny. Sama go stosuje codziennie rano od paru miesięcy. Ty możesz go pić to dwa razy dziennie, aby bardzo szybko zmniejszyć tkankę tłuszczową. Dodaj do tego trening poranny z moim planem internetowym.  Kliknij Tutaj i działaj.

Składniki 

1 szklanka wody
1 ”świeży imbir
½ cytryna
¼ łyżki czystego miodu

Metoda jest prosta!

Zagotuj wodę na patelni, a następnie dodaj do wrzącej wody świeżo pokrojony imbir. Gotuj przez 10 minut na małym płomieniu, Następnie pozostaw do ostygnięcia i dodaj miód, sok z cytryny, wymieszaj łyżką. Twój napój odchudzający jest gotowy.

Pij to codziennie dwa razy dziennie, a uzyskasz magiczne rezultaty. Dlaczego? 
Plasterki cytryny mają silne właściwości przeciwutleniające, które pomagają chronić komórki przed uszkodzeniem. Pomaga również w odchudzaniu,  w trawieniu, w oczyszczaniu wątroby, wzmacnia układ odpornościowy i poprawia stan skóry.

Imbir przyspieszy ci metabolizm, zmniejszy odkładanie się tłuszczu i zwiększy bierne spalanie tłuszczu.

Miód kontroluje poziom cukru we krwi i poziom insuliny. Zatem twoje ciało może zmaksymalizować spalanie tłuszczu w celu uzyskania energii, co skutkuje zmniejszeniem ilości tłuszczu.

Czyż to nie jest prosty sposób na piękną sylwetkę? Tak oczywiście, jeśli dodasz odpowiedni trening, odpowiedni odpoczynek i odpowiedni plan żywieniowy. To nie jest tak, że jednym napojem nagle staniesz się szczupła i zbudujesz mięśnie. Na to potrzebny jest czas i ogromny wysiłek. Po 40-stce jest jeszcze gorzej. Wszystko zwalnia, nadchodzi menopaza, wszystko staje sie wiotkie. Więc jednym napojem nic nie zdziałasz.

Sama mam 45 lat i wszystkie kobiety w tym wieku namawiam do odpowiedniego ruchu. Wiem też, że bardzo duża ilość z was już ma jakieś choroby w sobie, bóle w kręgosłupach itd. więc procesz odchudzający staje się bardzo ciężki i dużo potrzeba czasu.

Niestety tak jesteśmy skonstruowani. Starzejemy się i nic na to nie poradzimy, ale możemy zmienić proces chorób np. raka czy cukrzycy. Wystarczy zacząc się ruszać i ćwiczyć. oczywiście zapraszam na moje treningi wirtualne jak nie stać cie na trenera osobistego. Są o wile tańsze i jesteś cały czas pod moją opieką. Czas działać i zadbać o siebie!

TUTAJ KLIKNIJ I WYBIERZ SWÓJ PAKIET!

Poprzedni
Następny
Akademia Kocham Fitness | Grupa Mentoringowa Małgorzaty Kłos
%d bloggers like this: