Wyzwanie w 7 Dni na Nogi - Brzuch - Plecy - Ramiona - Kliknij w Obrazek i Działaj - Gosia Klos


Kup Dietę i Trening

Wyzwanie w 7 Dni na Nogi – Brzuch – Plecy – Ramiona

Wyzwanie, które dzisiaj zobaczycie, zostało wykonane przez wiele osób na całym świecie i przyniosło obiecany rezultat: zupełnie nowe ciało!

Deski są niezbędnym ćwiczeniem wzmacniającym środkową część ciała, nogi, brzuch. Nawet jeśli początkujący myślą, że to jest nie możliwe, zawsze powtarzam, że zacząć od 10 sekund przez 7 Dni, a skoczyć na 30 sekundach po 30 dniach.

To ćwiczenie “rozpuści tłuszcz brzuszny”, wzmocni wewnętrzne i zewnętrzne mięśnie pleców, nóg i pośladków. Deski są podobne do pompek i wzmacniają mięśnie od wewnątrz.

Podczas tego ćwiczenia będziesz musiała stopniowo wydłużać czas trzymania ciała w pozycji deski od 7 do 30 dni.

W ostatnim etapie tego wyzwania będziesz przygotowana na nowe wyzwania, a Twoja siła mięśniowa znacznie wzrośnie. Aby prawidłowo wykonać to ćwiczenie, musisz utrzymać wyprostowaną pozycję. Kiedy podnosisz palce i łokcie, górna część ciała powinna znajdować się w linii prostej.

Oddychaj głęboko mięśniami brzucha oraz głowy i szyi. Możesz utrzymać równowagę, rozkładając ciężar na łokcie i nogi, jednocześnie wypychając mięśnie z pośladków.
Jak tylko osiągniesz właściwą pozycję deski, po prostu zacznij głęboko oddychać i utrzymuj tę pozycję tak długo, jak to możliwe, aby wykonać po 30 dniach 30 sekund.

Poprzedni
Następny
Akademia Kocham Fitness | Grupa Mentoringowa Małgorzaty Kłos
%d bloggers like this: