Jak Zgubić Pelikany – Połącz Te Ćwiczenia – Efekt Murowany

Pelikany trenujemy

Jak Zgubić Pelikany – Połącz Te Ćwiczenia – Efekt Murowany

Każda z Was chce mieć piękne ciało, ale nie każdemu nie chce się coś robić. Szybkie koktajle, braku ruchu powoduje, że i tak czujesz się lżejsza, skóra jest wiotka i po paru miesiącach waga wraca. I tak na okrągło przez pare lat aż nabawiasz się jakiejś choroby czy nawet tyjesz z 15 kg wiecej.

Do tego dochodzą bolące plecy czy kolana…praktycznie ciałe ciało cierpi, bo chcesz szybko i najlepiej na już. Cokolwiek nie robisz, rób to wolniej i z głową. Tak jak ja, powoli ale do celu. Nikt cię nie goni, nie pospiesza, to Twoje ciało i czas.

Tak jak wspominaliśmy już na LIVE, uruchamiamy platformę treningów grupowych live. Będą różne zajęcia step, brzuch, uda pośladki, które bedziesz mogła sobie wybrac godziny zajęć odpowiednie dla ciebie. Cena z zajęca to 19.90 zł lub możesz sobie wykupić pakiet 8 lub 12 zajęciami w miesiącu.

Przejdźmy do ćwiczeń na pelikany. Zrób je w domu 3 serie po 12 powtórzeń. Rozgrzewka przez 5 min i rozciąganie na samym końcu.

1.Pelikany możemy ćwiczyć w domu na sofie. Kolana są złączone, plecy są proste, a oczy skierowane są prosto przed siebie.

2.Zejście do deski, którą mozesz też zrobić w domu. Nie potrzebujesz dużo miejsca tylko chęci i motywację.

3.Zginanie przed ramienia ze sztangielką w dółl możesz zrobić z butelką wody 1 litr. Na prawą i lewą rękę.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk