WYZWANIE W 14 DNI – Schudniesz 10 kg

14 dni wyzwanie z cytryną

WYZWANIE W 14 DNI – Schudniesz 10 kg. Czy kiedykolwiek próbowałaś stosować rygorystyczne diety, wykonywać wyczerpujące treningi lub przyjmować tabletki odchudzające i diuretyki? Wszystkie te metody mogą negatywnie wpłynąć na Twoje zdrowie, a nawet bardzo uszkodzić Twoja wątrobę i nerki.

Pewnie się zastanawiasz czy taka ilość jak 10 kg można schudnąć w 14 dni? Było by to bardzo nie zdrowe, a wręcz nie wskazane.

Nadszedł czas, aby zdać sobie sprawę, że wszystkie te metody nie są dobre dla twojego zdrowia, a zamiast tego możesz wybrać naturalne podejście do odchudzenia bez żadnych skutków ubocznych.

Kurację cytrynową Michała Tombaka poleca się stosować przy takich chorobach jak: osteoporoza, kamienie żółciowe i kamienie nerkowe, podagra, chroniczny reumatyzm, anemia, dna moczanowa, cukrzyca, nadwaga, nadciśnienie, katar żołądka, choroby wątroby oraz niektóre choroby nerwowe.

Możliwe jest stosowanie kuracji cytrynowej zarówno w domu jak również w swoim miejscu pracy, dzięki czemu łatwo ją przystosować do naszego rytmu dnia. Może być doskonałym sposobem w celu oczyszczania organizmu z toksyn z jelit.

Do kuracji cytrynowej niezbędne będą świeże cytryny z cienką skórką. Po wyciśnięciu cytryny należy od razu wypić z niej sok ponieważ bardzo szybko się rozkłada pod wpływem tlenu.

Czy jesteś zainteresowana?

Chciałabym pokazać Ci czternastodniowy plan odchudzania, który pomoże Ci uzyskać kształt w krótkim czasie i bez efektów jo-jo, ale oczywiście musisz zacząć ćwiczyć i po 14 dniach wyzwania zastosować odpowiedni plan żywieniowy! To wyzwanie jest zdrowe i łatwe do naśladowania, oczyści twoje ciało i dostarczy wszystkich niezbędnych witamin i pierwiastków, których potrzebuje Twój organizm.

Powinnaś spożywać ten napój na pusty żołądek, czterdzieści pięć minut przed śniadaniem. Aby uzyskać pożądane wyniki, należy postępować zgodnie z instrukcjami dokładnie. Zanim zaczniesz ten plan, upewnij się, że nie cierpisz na problemy z jelitami i zaparcia, ponieważ może to spowodować negatywne konsekwencje zdrowotne.

Dzień 1

Powinieneś wziąć jedną świeżo wyciśniętą cytrynę i dodać ją do szklanki czystej wody. Wypij ten płyn, aby pobudzić twoje ciało.

Dzień 2

Napój ten łączy w sobie wspaniały smak dwóch świeżo wyciśniętych cytryn zmieszanych z dwoma szklankami czystej wody i jedną łyżeczką miodu.

Dzień 3

Teraz powinieneś wycisnąć sok z trzech cytryn i połączyć ten sok z trzema szklankami czystej wody i jedną łyżeczką miodu.

Dzień 4

Wymieszaj sok z czterech cytryn z czterema szklankami czystej wody. Dodaj jedną łyżeczkę miodu do tej mikstury i wypij go.

Dzień 5

Wyciśnij sok z pięciu świeżych cytryn, połącz z pięcioma szklankami czystej wody i dodaj jedną łyżeczkę miodu.

Dzień 6

Wymieszaj sok z sześciu cytryn, sześć szklanek czystej wody i jedną łyżeczkę miodu, aby uzyskać niesamowity napój detoksykacyjny.

Dzień 7

Dzisiaj możesz pić ten napój przez cały dzień. Będziesz musiała połączyć sok z trzech cytryn, jedną łyżeczkę miodu i dziesięć szklanek czystej wody.

Oczywiście musisz jeść 5-6 lekkich posiłków w ciagu dnia. I zacząć chodzić na spacery, jeździć na rowerze itd

Dzień 8

Weź sok z sześciu cytryn, sześć szklanek czystej wody i jedną łyżeczkę miodu. Napij sie  go po przebudzeniu.

Dzień 9

Wyciśnij sok z pięciu świeżych cytryn, połącz z pięcioma szklankami czystej wody i dodaj jedną łyżeczkę miodu.

Dzień 10

Wymieszaj sok z czterech cytryn z czterema szklankami czystej wody. Dodaj jedną łyżeczkę miodu do tej mikstury i pić po przebudzeniu.

Powinieneś wiedzieć, że jeśli masz trudności z przyjmowaniem dużej ilości płynów, możesz je spożywać w ciągu dnia. Najważniejszą zasadą jest dokończenie tego napoju na jedną godzinę przed zjedzeniem lekkiego posiłku.

Dzień 11

Powinnaś zmieszać sok z trzech cytryn z trzema szklankami czystej wody i jedną łyżeczką miodu.

Dzień 12

Napój ten łączy w sobie wspaniały smak dwóch świeżo wyciśniętych cytryn zmieszanych z dwoma szklankami czystej wody i jedną łyżeczką miodu.

Dzień 13

Dodaj sok z jednej cytryny i jedną łyżeczkę miodu do szklanki czystej wody.

Dzień 14

Jesteś tak blisko, że kończysz ten plan wyzwania 1 14 dni, więc dziś możesz pić wodę z cytryna przez cały dzień. Wymieszaj trzy szklanki czystej wody ze świeżym sokiem poprzez wyciśnięcie trzech cytryn połączonych z jedną łyżeczką. miodu.

Powinnaś wiedzieć, że to wyzwanie może pomóc ci schudnąć, jeśli zbilansujesz dietę ze zdrowymi produktami, takimi jak surowe warzywa i owoce, całe ziarna, orzechy, chude mięso, ryby i nasiona. Unikaj jedzenia fast foodów, napojów gazowanych i słodyczy, aby schudnąć i osiągnąć wyniki odchudzania!

Cytryna ma również wiele zastosować w gotowaniu czy przyrządzaniu potraw. Jeśli chcemy szybciej ubić białko jaja, wystarczy dodać kilka kropel z cytryny. Nie kupujmy w sklepach sztucznych kwasków cytrynowych czy aromatów do ciast gdyż suszona cytryna idealnie nadaje się jako zapach do ciast, nalewek czy kompotów. Cytryna poprawia smak ryby ale także niweluje zapach tejże ryby z naczyń po przetarciu.

Moje dziewczyny bardzo lubią tą kuracje cytrynową i niektóre z nich zanotowały spadek nawet do 10 kg w 14 dni. W samych jelitach znajduje sie około 15 kilogramów złogów, które nie zostają prawidłowo wydalone. Oczywiście wszystko jest pod moją kontrolą i jesli czegoś nie wiedzą zaraz do mnie piszą.

Chcesz być pod moja kontrolą dietetyczno-treningową?

Napisz na m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk