Wyzwanie Przysiadów na 30 Dni – Trening w Domu dla Osób Zapracowanych

Wyzwanie Przysiadów na 30 Dni – Trening w Domu dla Osób Zapracowanych

Witaj w 30-dniowym wyzwaniu z przysiadami!

Rozpoczęcie i trzymanie się rutyny treningowej nie jest łatwym zadaniem w naszym zabieganym życiu, ale wygospodarowanie na to czasu staje się mniej pracochłonne.

To właśnie sprawia, że 30-dniowe wyzwanie jest popularne i wykonalne.

Przysiady to fantastyczne ćwiczenie, które angażuje wiele mięśni, wzmacnia pośladki, uda i ścięgna podkolanowe, jednocześnie wzmacniając kręgosłup i poprawiając siłę.

ACSM, American College of Sports Medicine, również przyznaje to bardzo popularne, szeroko wykonywane ćwiczenie jako ćwiczenie o doskonałym potencjale zwiększenia beztłuszczowej masy mięśniowej.

Chociaż jest to doskonały wybór jako codzienny trening, robiąc przysiady w niewłaściwy sposób, można uszkodzić kolana, dolną część pleców. Jeśli nie wiesz jak wykonać przysiady, napisz do mnie i zamów sobie trening online 1 na 1 skype ( promocja 80 zł za 1 h ).

Kliknij tutaj i zaczynamy.

Wykonaj to ćwiczenie codziennie zaczynajac w pierwszym dniu od 5 przysiadów 4 serie. Zwiększaj codziennie po 3 przysiady i tak przez 30 dni. Jeśli jesteś osobą, którą już ćwiczysz, dodaj sobie obciążenie po 2 kg.

Przysiad z obciążeniem lub nie. Możesz bez obciążenia zrobić ten przysiad. Postaraj się zrobić go bardzo głęboko, plecy są proste, a kolana nie wychodzą poza palce.

Przysiad ze skokiem lub możesz przejść do przodu nie skacząc. Wybierz sobie ćwiczenie do wyzwania lub jeśli jesteś osobą zaawansowaną, zrób oba ćwiczenia i. napisz do mnie po 30 – dniach jaki ci poszło.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk