Wyzwanie Na Brzuch w 10 Dni – Nowe Ćwiczenia

Wyzwanie Na Brzuch w 10 Dni – Nowe Ćwiczenia.

Trzy najskuteczniejsze ćwiczeń na brzuch. Ćwicz regularnie, a każdego dnia Twój brzuch stanie się bardziej płaski, a kształt Twojego ciała stanie się bardziej atrakcyjny. Niektóre kobiety chcą zobaczyć ulgę w mięśniach brzucha, podczas gdy inne kobiety mają problemy zdrowotne i ten brzuch jest bardzo duży. I choć cele te mogą wydawać się odmienne, łączy je jedno: rozwinięte mięśnie brzucha w przeciwieństwie do zwiotczałego brzucha. Niezależnie od tego, jaki masz cel, będziesz musiała ciężko pracować nad mięśniami brzucha.

Musisz pamiętać o tym, że jeśli będziesz miała nadwyżkę kaloryczną w ciągu dnia i tylko skupisz się na ćwiczeniach na brzuch to nigdy go nie zobaczysz. Muszisz włączyć cardio do tego lub zmniejszyć kaloryczność.

Aby uzyskać maksymalny efekt, wykonaj dowolne dwa ćwiczenia z listy w 4 zestawach po 12-20 powtórzeń przez 10 dni, dodaj cardio 30 minut. Zmieniaj ćwiczenia w każdym treningu, aby urozmaicić trening i powstrzymać mięśnie przed przyzwyczajeniem się do tego samego obciążenia.

1.Skoki do przodu możesz zrobić też jako rozgrzewkę. Nie dość, że pracujemy na mięśnie brzucha to jeszcze nogi dają czadu. Jeśli nie możesz skakać to możesz po prostu przejdź sobie zaczynając od prawej nogi.

 

2.Pod pięty możesz dać zwykłe ręczniki, ramiona na uszy i przyciągnij kolana do klatki piersiowej.

3.Leżąc na plecach, zrób proste – boczne ruchy ramionami tak abyś dotknęła bioder. Unieś tułów i zrób wydech.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk