10 Minut na Brzuszek – Zrób Te Ćwiczenia Przed Snem

10 Minut na Brzuszek – Zrób Te Ćwiczenia Przed Snem

Wyrzeźbienie mocnego, pięknego kręgosłupa to niesamowite wyzwanie dla każdej z was. Wszystko musi być połączone odżywianie plus ćwiczenia. Kiedy to połączysz, na pewno zobaczysz efekty.  Twoja skóra staje się jaśniejsza, włosy stają się mocniejsze, a mięśnie – w tym wspaniały brzuch – w końcu się ujawniają z pod tkanki tłuszczowej.

Nie każda z was ma czas na trening, a normalne jedzenie w dzisiejszych czasach i jej mega inflacji, jest nie możliwa….ALE zawsze możesz ćwiczyć. To cię nic nie kosztuje, tylko trochę chęci. Ja też nie zawsze mam ochotę, nie chce mi się i zjem sobie jabłecznika. Tylko, że ja ćwiczę minimum raz dziennie.

Ten 10 – minutowy program jest dla każdego, ale skupiam się dziś na grupie osób, które kończą późnym wieczorem swoją pracę i chcą jeszcze poćwiczyć.

Uwielbiam skupiać się na całym ciele, ale w niektóre dni mamy ochotę dać niektórym obszarom dodatkową uwagę. Twój kręgosłup jest niezwykle ważny dla wszystkich mięśni twojego ciała. Silny kręgosłup utrzymuje równowagę i pomaga utrzymać lepszą formę podczas codziennych ruchów. Niższe mięśnie brzucha są szczególnie ważne dla utrzymania prawidłowej postawy przez cały dzień oraz bycia wyprostowanym i pewnym siebie.

Jeśli szukasz dodatkowego i ujędrnienia brzucha, sprawdź te trzy ruchy poniżej!

1.Wymachy nóg na boki. Zwróć uwagę na dłonie jak są ułożone – pod pośladkami. Zrób przez 1 minutę z przerwą 30 sekund.

2.Boczne skręty. Pamiętaj o uniesieniu nóg do góry. Zrób 1 minutę i 30 sekund przerwy.

3.Skręty leżąc na plecach. Głowa skierowana u góry, a dłonie dotykają pięt raz prawą, a raz lewą. Zrób 1 minutę i 30 sekund przerwy.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk